Zaloguj się

Masz 13-26 lat? Zapewnij sobie swobodę z kontem dedykowanym młodym. Wystartowała promocja, w której możesz uzyskać premię. Załóż juniorKonto lub kontoMłodych w Banku Spółdzielczym w Limanowej i zyskaj 50 zł! Im wcześniej założysz konto, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

Załóż juniorKonto lub kontoMłodych i zyskaj za 0 zł:

   Dodatkowo tylko teraz możesz skorzystać z promocji i zyskać 50 zł premii za otwarcie konta!

 

Co trzeba zrobić?


Uczestnikiem Promocji „Urodzinowa premia za otwarcie konta” może być osoba w wieku od 13 do 26 lat, która spełni następujące warunki Regulaminu Promocji:
  • w okresie 15.09.2022r. do 15.11.2022 r. założy w Banku Spółdzielczym w Limanowej rachunek o nazwie: juniorKonto lub kontoMłodych wraz z Kartą płatniczą,
  • aktywuje usługę bankowości elektronicznej i pobierze aplikację mobilną BSLMobile,
  • w regulaminowym czasie dokona co najmniej jednej transakcji bezgotówkowych Kartą płatniczą wydaną do Konta, telefonem lub zegarkiem,
  • w systemie bankowości elektronicznej wykona co najmniej jeden przelew zewnętrzny, który nie zostanie anulowany, 
  • wykona jedną transakcję BLIK w sklepie stacjonarnym lub internetowym lub poprzez BLIK wypłaci pieniądze z bankomatu
  • wyrazi zgodę na przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych dla celów marketingowych i wybierze elektroniczny kanał komunikacji z Bankiem.

Regulamin promocji  REGULAMIN 
Zapraszamy do najbliższej placówki Banku, gdzie nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą załatwić wszelkie formalności.


Wybierając konto warto dokładnie przeanalizować ofertę banków i wybrać to, co sprawi, że korzystanie z konta będzie proste, bezpieczne i przyjemne.
 

 Na co zwrócić uwagę zakładając konto nastolatkowi?