Wypocznij w górskim klimacie!

Zapraszamy do skorzystania z oferty noclegów w Gminie Laskowa. 
Oferujemy wypoczynek w komfortowo wyposażonych pokojach
z widokiem na piękne, górskie okolice.

To doskonałe miejsce do odpoczynku, relaksu i wytchnienia.

Pokoje Gościnne Laskowa


Pokoje gościnne znajdują się w centrum Laskowej. Oferujemy wypoczynek w komfortowo wyposażonych pokojach z widokiem na piękne, górskie okolice. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy łącznie 6 pokoi, tj. 2 apartamenty dwuosobowe, 1 pokój trzyosobowy, 2 pokoje dwuosobowe i 1 pokój jednoosobowy. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, dodatkowo apartamenty posiadają aneks kuchenny. W obiekcie ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia. Przy obiekcie bezpłatny parking.

Oferujemy noclegi
w atrakcyjnych cenach:

45 zł – 50 zł od osoby


Przy dłuższym pobycie ceny do negocjacji.

Do dyspozycji gości jest 6 pokoi, w tym:

2 apartamenty
dwuosobowe z aneksem kuchennym

1 pokój
trzyosobowy

2 pokoje
dwuosobowe

1 pokój
jednoosobowy

Okolica


Gmina Laskowa położona jest w Województwie Małopolskim, w północno-wschodniej części powiatu limanowskiego. Jest to miejscowość o charakterze turystyczno-wypoczynkowym położona w Beskidzie Wyspowym.

Znajduje się przy trasie nr 965 z Limanowej do Bochni, 70 km od Krakowa, 40 km od Rabki Zdrój, 30 km od Nowego Sącza i 15 km od Limanowej. Panują tu doskonałe warunki do spokojnego i aktywnego wypoczynku. Miejscowość stwarza doskonałe warunki dla miłośników górskich wycieczek, rodzin z dziećmi, rowerzystów, wędkarzy i oczywiście narciarzy.

Gmina Laskowa położona jest w Karpatach Zachodnich, w obrębie Beskidu Wyspowego reprezentowanego przez Pasmo Łososińskie, Grzbiet Kamionnej, Grzbiet Łopuszy i Kobyły.

Pasmo Łososińskie to długi, prawie dwudziestokilometrowy grzbiet, ciągnący się od Dzielca (626 m n.p.m.) nad Limanową do Rozdziela ( 616 m n.p.m. ). Oprócz wymienionych szczytów pasmo tworzy m.in.: Jaworz (921 m n.p.m.), Sałasz (909 m n.p.m.), Łysa Góra i Miejska Góra (785; 730 m n.p.m.), Korab (727 m n.p.m.), Cuprówka ( 680 m n.p.m), Groń (742 m n.p.m.), Dzielec (626 m n.p.m.).
Grzbiet Kamionnej (802 m n.p.m.) to wyniosłość na północny-zachód od Laskowej. Oddziela go od grzbietu Łopusze (661 m n.p.m.) przełęcz Widoma. Na wschód od Łopusza wznosi się Kobyła (609 m n.p.m.). Pasmo Łososińskie na południu oraz Kamionna, Łopusze i Kobyła na północy rozdziela przepływająca rzeka Łososina, która jest lewostronnym dopływem Dunajca.

Atrakcje okolicy:


Powiat Limanowski Imprezy kulturalne,
sportowe
i turystyczne