Zaloguj się

Konto osobiste, czyli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, pozwala na świadome zarządzanie finansami osobistymi i dostęp do nowoczesnych funkcjonalności.

Posiadając konto bankowe możemy korzystać z wielu narzędzi niezbędnych w codziennym życiu, tj.:

 
Bank Spółdzielczy w Limanowej oferuje kilka rodzajów rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w zależności od potrzeb klientów.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą KONT BANKOWYCH

 

standardKonto

Rachunek dla osób ceniących tradycyjne podejście do bankowości. Jeżeli korzystasz z podstawowych usług i produktów bankowych oraz zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich środków - to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

optimumKonto

Rachunek dla osób aktywnych, ceniących swobodę i nowoczesne rozwiązania bankowe. To idealna propozycja, aby w sposób bezpieczny i szybki zarządzać swoimi finansami.  

seniorKonto

Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób dojrzałych, z łatwym dostępem do gotówki i możliwością obsługi przez internet.

kontoMłodych

Masz 18-26 lat? Zapewnij sobie swobodę z kontem dedykowanym Młodym za 0 zł. Sprawdź jak korzystać z konta bez ograniczeń, dostępu do bankowości mobilnej i bezpłatnych bankomatów. Zyskaj niezależność z kontemMłodych!

juniorKonto

Pierwsze konto bankowe dla młodzieży w wieku 13 do 18 lat. Zyskaj prestiż i uznanie wśród rówieśników. Korzystaj aktywnie z bankowości mobilnej, dostępu do bezpłatnych bankomatów, czy możliwości doładowania telefonu.

Bądź z nami EKO!


Los naszej planety zależy od nas samych. Naszymi codziennymi wyborami możemy wiele zdziałać. Elektroniczna korespondencja nie tylko przyczynia się do ochrony środowiska, ale jest szybsza, bezpieczniejsza i nigdy jej nie zgubisz. Pamiętaj każdy z nas ma wpływ na stan środowiska naturalnego!
Zyski z konta standardKonto

Skorzystaj z promocji „Zrezygnuj z korespondencji papierowej – Bądź EKO” i nie płać za rachunek!

Klienci, którzy wybiorą elektroniczny kanał komunikacji z Bankiem, tj. wskażą adres mailowy, na który będą dostarczane m.in. zmiany regulaminów, taryf opłat i prowizji, tabeli oprocentowania – zostaną zwolnieni z opłaty za prowadzenie rachunku przez okres 6 miesięcy!

Zobacz jakie to proste! Szczegóły PROMOCJI BĄDŹ EKO