Zaloguj się

Świętuj z nami urodziny Banku. Z okazji 145-lecia przygotowaliśmy ofertę specjalną ubezpieczenia nieruchomości "Urodzinowa polisa na start". Zachęcamy do skorzystania.

„Bank Spółdzielczy w Limanowej jest uniwersalnym bankiem z tradycjami, który działa na rynku od 1877 roku wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Działalność Banku to z jednej strony świadczenie wysokiej jakości usług finansowych, w tym ubezpieczeniowych, z drugiej oddziaływanie na rzecz lokalnego środowiska. W celu uczczenia 145 rocznicy działalności Banku przygotowaliśmy dla klientów, którzy chcą z nami podjąć współpracę, specjalną ofertę ubezpieczenia nieruchomości. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z tej wyjątkowej promocji i przyłączą się do wspólnego świętowania urodzin Banku” – mówi Marcin Kozdroń, Wiceprezes Zarządu BankuZobacz jakie to proste:


Oferta specjalna „Urodzinowa polisa na start” z okazji 145-lecia działalności Banku dostępna w okresie: 01.01.2022r. do 31.12.2022r.

Bank Spółdzielczy w Limanowej oferuje szeroką gamę ubezpieczeń. Każdy z naszych klientów otrzymuje indywidualnie przygotowaną ofertę. Wybieramy opcje najlepsze spośród propozycji naszych partnerów, kalkulując stawkę ubezpieczenia dla konkretnej sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń: www.bs.limanowa.pl
Szczegółowe informacje można uzyskać we wszystkich placówkach Banku Spółdzielczego w Limanowej
 


Przeczytaj także:  Dlaczego warto się ubezpieczać?