Zaloguj się
Nieruchomość gruntowa zabudowana stacją paliw położona w Łukanowicach – gmina Wojnicz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Zespołem Administracyjno-gospodarczym:

Bank Spółdzielczy w Limanowej sprzeda nieruchomość gruntową zabudowaną stacją paliw położoną w Łukanowicach – gmina Wojnicz.

 
Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,96 ha zabudowana budynkiem pawilonu stacji paliw – wielofunkcyjnego o powierzchni użytkowej 444,20 m2, budynkiem garażowo-magazynowym o powierzchni 40,80 m2, stacją LGP, dystrybutorami paliw, zbiornikiem podziemnym, wiatą nad dystrybutorami o powierzchni zadaszenia 334,33 m2, położona w Łukanowicach, gmina Wojnicz, powiat tarnowski.

Stacja paliw przystosowana jest do sprzedaży takich paliw jak: benzyna bezołowiowa Eurosuper PB 95, benzyna bezołowiowa PB 98, olej napędowy ON, gaz płynny dla pojazdów samochodowych. 

Budynek pawilonu stacji paliw jest budynkiem o konstrukcji murowanej, porterowy, niepodpiwniczony, wolnostojący. W budynku znajduje się sala sprzedaży z zapleczem administracyjnym, lokal gastronomiczny z zapleczem kuchennym, pomieszczenia gospodarcze. Budynek wyposażony jest w instalacje elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacyjną. Budynek gospodarczo-magazynowy jest budynkiem murowanym, jednokondygnacyjnym z dachem kopertowym. W budynku znajdują się pomieszczenia gospodarcze i magazynowe. 

Nieruchomość wyposażona jest w obszerny plac manewrowo-parkingowy. Powierzchnia parkingów z towarzyszącą im infrastrukturą to 6600 m2.

Nieruchomość położona jest w pierwszej linii zabudowy przy drodze krajowej Tarnów-Kraków. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa, tereny niezabudowane oraz zabudowa usługowa. Wjazd z drogi krajowej odbywa się z kierunku od Tarnowa do Wojnicza. Wjazd od strony Wojnicza odbywa się poprzez drogę biegnącą wzdłuż drogi krajowej. 
 
Szczegółowe informacje pod nr tel. : + 48 18 33 37 225, 668 679 148,
e-mail: [email protected]
Lokalizacja : Łukanowice, gmina Wojnicz

Powierzchnia użytkowa : 0,96 ha

Wyślij zapytanie

Zespół Administracyjno-gospodarczy