Zaloguj się

Każdy z nas ma przyszłościowe plany. Aby poczuć się pewniej i realizować je z optymizmem skorzystaj z kredytu Bezpieczna Gotówka – WYGODNY KREDYT NA SZCZĘŚCIE - promocja tylko do końca lutego!


Dopasuj kredyt do swoich potrzeb. Sam zdecyduj co wybierasz: niższą prowizję czy obniżone oprocentowanie.

Najważniejsze korzyści:
  • kwota kredytu aż do 100 000 zł
  • okres kredytowania od 36 do 60 miesięcy
  • możliwość wyboru niższej prowizji lub obniżonego oprocentowania
  • promocja trwa do 29.02.2020r.
  • szybka decyzja kredytowa
  • forma wypłaty kredytu: na rachunek bankowy lub gotówką w kasie
  • wysokość raty dopasowana do indywidualnych możliwości
  • różne warianty ubezpieczenia.


Zrealizuj swoje marzenia:
https://www.najblizejludzi.pl/img/wk-1a.png Wakacje
Wygodnie wybierz się na wymarzone wakacje. 
https://www.najblizejludzi.pl/img/wk-2a.png Remont
Wygodnie odnów swoje mieszkanie. 
https://www.najblizejludzi.pl/img/wk-3a.png Nowy sprzęt
Wygodnie zamów nowy sprzęt RTV/AGD.
https://www.najblizejludzi.pl/img/wk-4a.png Samochód
Wygodnie spraw sobie nowe auto. 
https://www.najblizejludzi.pl/img/wk-5a.png Dowolny cel
Wygodnie przeznacz środki na dowolny cel. 


Zobacz jak niska i wygodna może być rata dla kredytu w wysokości 4 000 zł przy skorzystaniu z podstawowego wariantu ubezpieczenia i wyborze obniżonej prowizji:
 
Okres kredytowania Wysokość raty
60 miesięcy  84 zł
48 miesięcy 100 zł
36 miesięcy    128 zł


Zdecyduj, jaką kwotę potrzebujesz i realizuj swoje plany NA SZCZĘŚCIE!

Wystarczy wziąć ze sobą dowód osobisty i udać się do najbliższej placówki Banku, aby tam dopełnić formalności i korzystać z dodatkowych pieniędzy. Decyzja kredytowa uzależniona jest od zdolności kredytowej Klienta. Nasi pracownicy wyjaśnią wszystkie szczegóły.
 

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,06% dla Klienta posiadającego rachunek w Banku - przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 zł spłacana w 36 miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych:  35  rat po 320,34 zł i jedna rata 321,97 zł. Stopa oprocentowania kredytu stała w wysokości 9,50% w stosunku rocznym. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 11 683,87 zł, w tym: całkowita kwota kredytu – 10 000 zł, całkowity koszt kredytu –  1 683,87 zł, na który składają się: odsetki  – 1 533,87 zł, prowizja za udzielenie kredytu – 150 zł, usługi dodatkowe – 0 zł oraz opłata przygotowawcza – 0 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 24.01.2020 r. na przykładzie reprezentatywnym. Przyznanie kredytu przez Bank uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.
Chcesz znać koszt kredytu?
Skorzystaj z kalkulatora kredytowego!


Kalkulator kredytowy, to proste narzędzie, które pozwala, dzięki prostym suwakom, zorientować się jaką ratę w przybliżeniu zapłaci Klient za daną kwotę kredytu w określonym czasie.

Korzystanie z kalkulatora jest bardzo intuicyjne. Wystarczy wpisać podstawowe informacje jak kwota kredytu i okres kredytowania, aby zobaczyć, ile będzie kosztowało nas pożyczenie pieniędzy.