Zaloguj się

"Jak sprawdzić swojego kontrahenta" to temat piątego spotkania w ramach projektu "Pierwsza Liga Biznesu", które odbędzie się 2 lutego 2024 r. w Centrali Banku Spółdzielczego w Limanowej. Serdecznie zapraszamy!

"Pierwsza Liga Biznesu" to ogólnopolska inicjatywa, która łączy banki spółdzielcze ze środowiskiem biznesowym. Projekt realizowany jest przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, we współpracy z członkowskimi bankami spółdzielczymi oraz partnerami, takimi jak Fundacja Polska Bezgotówkowa, Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Podczas spotkań, które dedykowane są przedsiębiorcom i odbywają się stacjonarnie na terenie całego kraju, w tym w Banku Spółdzielczym w Limanowej, odbywa się transmisja online wystąpień ekspertów – przedstawicieli partnerów uczestniczących w projekcie.
 
Spotkania to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń na tematy biznesowe. Piąte z planowanych spotkań, które poświęcone będzie tematowi „Jak sprawdzić swojego kontrahenta", odbędzie się 2 lutego 2024 roku o godzinie 13:00 w siedzibie Banku Spółdzielczego w Limanowej, Rynek 7. Zapraszamy do udziału.
 
2 luty 2024 r. godz. 13.00
Podczas spotkania zostaną poruszone następujące tematy: 
  • Dlaczego warto sprawdzać swoich kontrahentów (przed i w trakcie współpracy).
  • Gdzie i jak sprawdzać kontrahentów (rejestry publicznoprawne i ogólnodostępne).
  • Jakie dane znajdziemy w raportach BIG InfoMonitor i jak je wykorzystać?

W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań ekspertowi Sławomirowi Panek – ekspert w Zespole Relacji z Klientem Biznesowym BIG InfoMonitor
 
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w terminie do 31 stycznia 2024 r. pod numerem telefonu 18 3379 100. Liczba miejsc ograniczona. 

Już teraz serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Razem będziemy się uczyć, rozwijać i kształtować przyszłość biznesu. Do zobaczenia!

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i Facebooka, gdzie będziemy informować o kolejnych spotkaniach w ramach „Pierwszej Ligi Biznesu”.