Zaloguj się

Zapraszamy do uczestnictwa w XX edycji loterii promocyjnej AUTOLOKATA! Wystarczy 1000 zł, aby zostać szczęśliwym posiadaczem atrakcyjnych nagród, w tym nagrody głównej samochodu osobowego Peugeot 208.

W roku bieżącym z okazji 145-lecia działalności Banku atrakcyjne oprocentowanie 3% w okresie promocji oraz 2% w okresie trwania lokaty. Zachęcamy do udziału.
 

Jak wziąć udział?

Warunkiem uczestnictwa jest założenie w okresie promocyjnym, tj. 01.04.2022r. do 31.07.2022r. lokaty o nazwie AUTOLOKATA i utrzymanie jej do 31.05.2023r.  Losowanie nagród zaplanowano na 15 czerwca 2023r. 
 

Warto wiedzieć

  • Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł   
  • Oprocentowanie: 3% w okresie promocji, 2% w okresie trwania lokaty
  • Loteria urządzana jest na podstawie zezwolenia Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Krakowie
  • NAGRODY: telewizor, ekspresy do kawy, rowery, zamrażarka, odkurzacze, podkaszarki akumulatorowe, soundbary, myjki do szyb Karcher, wiertarko – wkrętarki,  walizki kabinowe, sztućce Gerlach, słuchawki bezprzewodowe JBL, szczoteczki do zębów soniczne, ciśnieniomierze, radiobudziki, czajnki, tostery, opaski Smart Band, portfele skórzane.     

Szczegóły i regulamin loterii dostępne na www.bs.limanowa.pl/autolokata-xx-edycjaUWAGA! 10 czerwca 2022r. poznanym szczęśliwców XIX edycji loterii promocyjnej AUTOLOKTA.  Przypomnijmy, że nagrodą główną  jest samochód osobowy Citroen C3.