Zaloguj się

Ruszyła XXI edycja loterii promocyjnej AUTOLOKATA. Wystarczy 1000 zł, aby zostać szczęśliwym posiadaczem atrakcyjnych nagród, w tym nagrody głównej 100 000 zł.

Autolokata to loteria, która cieszy się dużą popularnością i jest organizowana z myślą o naszych Klientach, jako wyraz wdzięczności za ich zaufanie i lojalność. Dzięki tej formie oszczędzania, oprócz korzyści w postaci odsetek, Klienci mogą liczyć na szansę wygrania atrakcyjnych nagród. W tegorocznej edycji loterii wprowadziliśmy wiele nowości, aby jeszcze bardziej zadowolić naszych Klientów. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie nowej kategorii nagród pieniężnych w wysokości 100 000 zł, 30 000 zł oraz 10 000 zł oraz zwiększenie puli nagród. Co więcej nagrodę główną w wysokości 100 000 zł można przeznaczyć na dowolny cel. Klient sam decyduje czy za wygraną kupi samochód czy spełni inne marzenia. Mamy nadzieję, że ta zmiana przyczyni się do jeszcze większej satysfakcji naszych Klientów, a także zachęci do udziału w loterii. Autolokata to doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i zwiększyć swoje oszczędności. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia! Adam Dudek, Prezes Zarządu Banku.

 

Jak wziąć udział?

  • Warunkiem uczestnictwa jest założenie w okresie promocyjnym od 10.04.2023 r. do 31.07.2023 r. lokaty o nazwie AUTOLOKATA i utrzymanie jej do 31.05.2024 r. Losowanie nagród zaplanowano na 14 czerwca 2024r.  
 

Warto wiedzieć

  • Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł   
  • Oprocentowanie: 7w okresie promocji, 4w okresie trwania lokaty
  • Loteria urządzana jest na podstawie zezwolenia Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Krakowie

     

Nagrody
 

 

Szczegóły i regulamin loterii dostępne na www.bs.limanowa.pl/autolokata-xxi-edycja 

UWAGA! 15 czerwca br. poznanym szczęśliwców XX edycji loterii promocyjnej AUTOLOKTA. Przypomnijmy, że nagrodą główną  jest samochód osobowy Peugeot 208.
https://www.bs.limanowa.pl/autolokata-xx-edycja