Zaloguj się

W dniach 7-8 marca 2024 r. w Limanowej miało miejsce spotkanie Liderów Zmian Zrzeszenia BPS, Regionu Południowo-Wschodniego. Wspólne warsztaty nie tylko umożliwiły lepsze poznanie uczestników, lecz także sprzyjały wymianie doświadczeń oraz wzajemnej inspiracji.

Przedstawiciele banków spółdzielczych, tj. Banku Spółdzielczego Karpatia, Banku Spółdzielczego w Staszowie, Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej, Banku Spółdzielczego w Busko-Zdroju, Banku Spółdzielczego w Jarosławiu, Banku Spółdzielczego w Tarnobrzegu, Banku Spółdzielczego w Połańcu, Łąckiego Banku Spółdzielczego, Banku Spółdzielczego w Lubaczowie, Nadsańskiego Banku Spółdzielczego, Banku Spółdzielczego w Piaskach, Małopolskiego Banku Spółdzielczego w Wieliczce, Banku Spółdzielczego w Niechobrzu, Nadnoteckiego Banku Spółdzielczego oraz Banku Spółdzielczego w Limanowej, uczestniczyli w warsztatach poświęconych tematyce Zarządzanie Zespołem.

„Spotkanie Grupy Liderów z Polski Południowo-Wschodniej w Limanowej tylko mnie utwierdziło w przekonaniu jak wielką wartość ma spółdzielczość. Na zaproszenie Banku Spółdzielczego w Limanowej spotkaliśmy się w grupie 15 przedstawicieli BS’ów z tej części Polski - tematem przewodnim spotkania była praca nad naszymi rolą w Zespole na podstawie raportu BELBIN. Niewymierną i ponadczasową wartością ze spotkania są zbudowane relacje, giełda informacji o tym jak działamy i nad czym obecnie pracujemy, wygenerowane wspólnie pomysły oraz  wypracowana i pielęgnowana przez Uczestników atmosfera. Dziękuję Zarządowi Banku Spółdzielczego w Limanowej za tak piękne przyjęcie nas w swoich "progach"” – komentuje Agata Pawlica-Mastalerz, Dyrektor ds. Współpracy Zrzeszeniowej Banku BPS S.A. 

„Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być gospodarzem spotkania. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za merytoryczne rozmowy oraz zaangażowanie w nasze wspólne cele związane z rozwojem bankowości spółdzielczej. Mam nadzieję, że owocne dyskusje i wymiana doświadczeń podczas tych warsztatów przyczynią się do dalszego rozwoju sektora bankowości spółdzielczej, a także do wzmocnienia współpracy pomiędzy naszymi instytucjami” – mówi Zofia Szewczyk, Wiceprezes Banku Spółdzielczego w Limanowej.