Zaloguj się

SKO Kanina

W dniu 20 października 2015 r. uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Kaninie mieli swoje „ważne święto”- Ślubowanie uczniów klasy I. Dzieci, pod opieką wychowawcy- Pani Agnieszki Leśniak- przygotowały i zaprezentowały piękny montaż słowno- muzyczny. Pierwszaki z wielkim zaangażowaniem śpiewały piosenki oraz recytowały wiersze. Uroczystości, z zachwytem, przyglądali się uczniowie klas starszych, dzieci z oddziału przedszkolnego, grono pedagogiczne, a także  Rodzice dzieci.

Po przepięknym występie, który wielokrotnie nagradzany był oklaskami, nastąpił ten „ważny moment”. Pani Dyrektor, Halina Śmierciak, pasowała dzieci na uczniów klasy I. Po uroczystym pasowaniu pierwszoklasiści otrzymali swój „pierwszy dokument”- legitymacje szkolną. Na pamiątkę tego jakże ważnego wydarzenia Pani Dyrektor wręczyła uczniom dyplomy oraz drobne upominki w postaci elementów odblaskowych.

Z rąk Pani Dyrektor dzieci otrzymały również prezenty ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej. Były to odblaskowe „misie” oraz worki na strój i obuwie sportowe. To jakże ważne wydarzenie, zarówno dla dzieci, jak i Rodziców pierwszaków, upamiętnione zostało wspólnymi zdjęciami. Po uroczystości szczęśliwe dzieci wraz z opiekunami udali się na zasłużony poczęstunek.

            Bardzo DZIĘKUJĘ Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej za przekazane upominki, za to, że i w tym - jakże ważnym dla uczniów klasy I - dniu pamiętał o naszej szkole, o naszych dzieciach.

 

Opiekun SKO w Kaninie: Katarzyna Ziaja