Zaloguj się

Bank Spółdzielczy w Limanowej udostępnił aplikację Google Pay. Z rozwiązania mogą skorzystać posiadacze kart debetowych i kredytowych Visa i Mastercard.

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Android. Aplikacja ta bezpiecznie przechowuje Twoje dane i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay.

Google Pay łączy wszystkie możliwości płacenia przez Google.
Jeśli Posiadacz chociaż raz wpisze dane karty, może:
  • płacić telefonem w sklepach stacjonarnych,
  • kupować produkty w aplikacjach i na stronach internetowych,
  • kupować usługi i produkty Google,
  • przesyłać pieniądze rodzinie i znajomym (tylko w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii),
  • płacąc za pomocą Google Pay w ulubionych sklepach Posiadacz może też korzystać z kart podarunkowych, kart lojalnościowych, biletów i kuponów.

Płatności mobilne za pomocą telefonu są możliwe w tysiącach miejsc - sklepach stacjonarnych, aplikacjach mobilnych czy podczas zakupów online. W sklepach można wygodnie zapłacić telefonem wszędzie tam, gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe - tak samo jak kartą.
 Miejsca te poznasz po jednym z symboli przy kasie:

 Bezpieczeństwo


Google Pay dba o bezpieczeństwo Twojej karty na kilka sposobów. Przede wszystkim dane Twojej karty są zaszyfrowane i przechowywane na bezpiecznym serwerze. Korzystając z Google Pay, sprzedawca widzi numer konta wirtualnego przypisany do Twojej karty, której dane pozostają bezpieczne. Zanim zaczniesz korzystać z Google Pay, musisz ustawić ekran blokady urządzenia - gdy jej nie będzie, aplikacja usunie z Twojego telefonu numer konta wirtualnego.
 

 

Pobierz aplikację i zacznij korzystać z Google Pay.