Zaloguj się

2 marca 2022r. Centrale Banku Spółdzielczego w Limanowej odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Starej Wsi. Towarzyszyły im opiekun SKO Andżelika Kraj-Smęda oraz Barbara Frączek.

Młodzież uczestniczyła w lekcji, którą przeprowadziła Sabina Załupska, Kierownik Zespołu Produktów Bankowych i Marketingu. W ciekawym wykładzie podpartym prezentacją przybliżyła uczniom czym zajmuje się bank, dlaczego warto mieć konto i jakie cechy powinna mieć osoba pracująca w Banku.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z Pawłem Golonką, który opowiedział o pracy skarbcowego, pokazał jak rozpoznać autentyczność pieniędzy, jak można je szybko policzyć i odpowiednio posortować.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w lekcji, zadając wiele pytań. Na zakończenie spotkania wzięli udział w krótkim konkursie, który przeprowadziła Anna Kądziołka. Pełni wrażeń i z drobnymi upominkami opuścili Bank.

Dziękujemy za miłe spotkanie, które mamy nadzieję było ciekawym doświadczeniem i przyczyni się do podejmowania w przyszłości przez młodych ludzi przemyślanych decyzji oraz świadomego korzystania z produktów bankowych.