Zaloguj się

Wystartowała kolejna edycja loterii BLIKA – BLIKOMANIA 2024. Zarejestruj się do udziału w akcji, płać Blikiem i wygrywaj!

W tym roku do wygrania 70 diamentów oraz czeki BLIK o wartości 200 zł i 400 zł. Na każdego czeka nagroda gwarantowana. Zgłoszenia do loterii przyjmowane są do 23 czerwca 2024 r.
 

Nagrody

  • 70 diamentów, każdy o wartości 15 000 zł
  • 8400 czeków o wartości 200 i 400 zł

Dla każdego nagroda gwarantowana: 
  • pakiet 1000 GB na 30 dni w ofercie na kartę Plusa lub Plusha
  • pakiet Start na 30 dni od Polsat Box Go.
 

Jak wziąć udział w Loterii?


KROK 1 
Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie www.blikomania.pl
Należy w nim podać imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Ponadto należy potwierdzić pełnoletność, zaznaczając: „Oświadczam, że mam ukończone 18 lat”. W polu: „Wybierz Bank z którego korzystasz” należy wybrać: „Banki Spółdzielcze - Grupa BPS" a następnie z listy rozwijalnej: Bank Spółdzielczy w Limanowej. Wymagane jest również, aby zaakceptować regulamin Loterii.
 
 
KROK 2 
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wyślij zgłoszenie. W następnym kroku dokonaj wpłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 złoty na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci.

 

KROK 3 
Gotowe! Teraz płać BLIKIEM w Internecie, w sklepie, przelewaj na telefon, wypłacaj i wpłacaj – wszystko BLIKIEM w naszej aplikacji mobilnej! Każda transakcja to szansa na wygraną.
 
KROK 4 
Jeśli wygrasz, otrzymasz powiadomienie mailem.
 
 
Szczegóły loterii dostępne są na stronie www.blikomania.pl