Zaloguj się

Klienci Banku Spółdzielczego w Limanowej będą mogli składać wnioski o subwencje finansowe ze środków Polskiego Funduszu Rozwoju przeznaczone dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców z branż, które zostały najmocniej dotknięte drugą falą pandemii COVID-19.

O Programie

Polski Fundusz Rozwoju realizuje kolejny Program rządowy dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w związku ze zwalczaniem skutków epidemii COVID-19 w ramach rządowej Tarczy Finansowej 2.0. Wsparcie będzie udzielane w formie subwencji finansowej tak jak to miało miejsce w ramach Tarczy Finansowej 1.0. Wartość pomocy dla mikro, małych i średnich firm to 13 miliardów zł. Dla dużych przedsiębiorstw ze wszystkich branż wymagających wsparcia w związku z pandemią przeznaczona jest Tarcza dla Dużych Firm o wartości 25 miliardów zł.
 

Wspieramy naszych Partnerów ...

Jako Bank aktywnie włączyliśmy się w realizację programu Tarcza Finansowa PFR 2.0. Firmy, z którymi współpracujemy, będą mogly za pośrednictwem systemu bankowości internetowej eBankNet lub eCorpoNet, ubiegać się o subwencje finansowe ze środków Polskiego Funduszu Rozwoju. Mamy nadzieję, że działania, które prowadzimy pozwolą przedsiębiorcom przetrwać trudny okres i szybko wrócić do pełnej aktywności gospodarczej  - mówi Adam Dudek, Prezes Zarządu Banku.


Wnioski

Wnioski o subwencję będą przyjmowane od 15 stycznia 2021 r. do 28 lutego 2021 r.
Procedura odwoławcza w ramach Programu będzie trwała od 1 lutego 2021 r. do 31 marca 2021 z możliwością przedłużenia terminów do 30 czerwca 2021 r.

WAŻNE: W odróżnieniu do Tarczy Finansowej PFR 1.0., przedsiębiorcy ubiegający się o wsparcie w ramach drugiej edycji programu rządowego tj. Tarczy Finansowej PFR 2.0, zobowiązani są – już w momencie składania wniosku – do dołączenia do niego dokumentów potwierdzających ich umocowanie.

Program "Tarcza Finansowa PFR" dla Mikrofirm oraz MŚP obsługiwany będzie za pośrednictwem systemów bankowości elektronicznej wybranych banków. Klienci Banku Spółdzielczego w Limanowej będą mieli możliwość złożenia wniosku o wsparcie za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej: Zaloguj się do bankowości elektronicznej i wypełnij wniosek - znajdziesz go w Panelu WNIOSKI.

 

Warto wiedzieć

Branże PKD podlegające programowi i sposób ich weryfikacji
Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla Firm – bezpłatne szkolenia online
Najczęściej zadawane pytania
Informacje o Tarczy Finansowej PFR 2.0
 
Zobacz także  Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla mikro, małych i średnich firm