Zaloguj się

W dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste przekazanie Panu Marcinowi Gądek z Limanowej samochodu osobowego Opla Astry. Kluczyki do pojazdu wręczył Prezes Zarządu Banku Adam Dudek.

„Gratuluję wygranej. Cieszymy się, że coraz więcej młodych ludzi docenia zalety Banku Spółdzielczego w Limanowej i decyduje się na korzystanie z szerokiej gamy produktów i usług, które oferujemy” - mówi Prezes Adam Dudek.


 
Wszystkich tych, którzy nie mieli szczęścia podczas tegorocznego finału, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Autolokaty. Bank Spółdzielczy w Limanowej 15 maja br. zainaugurował osiemnastą edycję loterii.  Do wygrania 100 wyjątkowych nagród: samochód osobowy Peugeot 208, i’robot, hulajnoga elektryczna, ekspressy ciśnieniowe do kawy, parownice do ubrań, blendery, walizki i wiele innych.

Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie w okresie promocyjnym tj. 15.05.2020r. do 31.07.2020r. lokaty o nazwie AUTOLOKATA i utrzymanie jej do 31.05.2021r. Minimalna kwota wpłaty to 1000 zł, a każda wielokrotność tej kwoty jest kolejnym losem w loterii, podwyższającym szanse na wylosowanie nagrody.

Szczegóły Loterii: AUTOLOKATA XVIII EDYCJA