Zaloguj się

Po 41-latach pracy zawodowej Zarząd Banku uroczyście pożegnał odchodzącą na emeryturę Panią Krystynę Węgrzyn.

31 sierpnia br. odbyło się uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę wieloletniej, cenionej pracownicy Banku Pani Krystyny Węgrzyn.

Chwile pożegnania umiliły ciepłe słowa Prezesa Zarządu Adama Dudka „Dziękujemy za wieloletni wkład pracy w funkcjonowanie naszego Banku. Doceniamy Pani profesjonalizm, dzielenie się doświadczeniem i wsparcie w trudnych momentach. Dzięki Pani zaangażowaniu i okazywanej serdeczności stworzyliśmy zgrany zespół. Dzień zakończenia pracy zawodowej jest momentem znaczącym i ważnym. Żywimy nadzieję, że odchodzi Pani na zasłużoną emeryturę spełniona i zadowolona ze swoich dokonań. W imieniu Koleżanek i Kolegów jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony czas, który dobrze zapisze się w naszej pamięci”.

Najlepsze życzenia i słowa wdzięczności Pani Krystyna otrzymała również od uczestniczących w spotkaniu Wiceprezesów Zarządu Banku: Stanisława Palucha, Waldemara Żurka, Marcina Kozdronia, a także Dyrektora Oddziału Banku w Dobrej Mirosławy Morajko oraz najbliższych współpracowników.

Pani Krystyna Węgrzyn związana była z bankowością spółdzielczą przez 41 lat. W Oddziale Banku w Dobrej zatrudniona była na stanowisku ds. kredytów. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta cieszyła się sympatią wśród klientów i współpracowników.