Zaloguj się

Miło nam poinformować o rozszerzeniu naszej gamy płatności mobilnych o SwatchPay i Amazfit ZEPP! Teraz jeszcze łatwiej i wygodniej dokonasz transakcji, bez konieczności wyciągania portfela czy telefonu.

Jak działa SwatchPAY! 


Wybrane modele zegarków Swatch są wyposażone w moduł umożliwiający przechowywanie danych stokenizowanej karty.

Istnieją trzy metody, aby powiązać kartę z zegarkiem: 
  • Pierwsza metoda to samodzielna aktywacja płatności. W tym celu należy użyć lub pobrać na swój telefon aplikację SwatchPay! by wearonize, która  łączy się z zegarkiem poprzez moduł NFC telefonu i zapisuje odpowiednie informacje o stokenizowanej karcie na zegarku. Aplikacja jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.  
  • Druga metoda to aktywacja płatności w autoryzowanym sklepie Swatch. W tym przypadku musimy udać się do sklepu stacjonarnego Swatch, poprosić o rejestrację karty w usłudze i zapisanie stokenizowanej karty w pamięci zegarka. Pracownik sklepu poprowadzi nas przez cały proces. 
  • Ostatnia metoda to dodanie karty płatniczej do usługi w momencie zakupu zegarka w autoryzowanym sklepie internetowym Swatch. W procesie zakupu zegarka należy wybrać opcję aktywacji płatności zegarkiem i postępować zgodnie z instrukcją.  

Zegarki Swatch są analogowe, zatem nie wymagają wprowadzana kodu PIN na tarczy, a transakcje są potwierdzane na terminalu płatniczym, podobnie jak w przypadku kart i transakcji zbliżeniowych. 

 

Jak działa Amazfit ZEPP 


Klienci posiadający karty Mastercard mogą także zarejestrować swoje karty do zegarków Amazfit. Aby powiązać kartę z zegarkiem, należy zainstalować aplikację Zepp Pay na telefonie z systemem Android lub iOS i postępować zgodnie z instrukcjami aplikacji.

Zegarki Amazfit są cyfrowe i w celu zabezpieczenia płatności ustanawia się kod PIN do płatności mobilnych w aplikacji Zepp.