Weź udział w konkursie Załóż konto i wygraj smartfon

Nagrody

Załóż juniorKonto lub kontoMłodych do 10.03.2019 r.
- wygraj smartfon i inne cenne nagrody!
1x smartfon
1x głośnik JBL
1x słuchawki JBL
2x smartwatch
10x power bank

Zasady konkursu

01

Załóż konto

Jeśli masz od 13 do 26 lat załóż w Banku Spółdzielczym w Limanowej w okresie od 10.09.2018 r. do 10.03.2019 r. konto o nazwie: juniorKonto lub kontoMłodych i aktywnie korzystaj z niego w okresie co najmniej do dnia rozstrzygnięcia Konkursu.
02

Odpowiedz na pytanie

Odpowiedz na pytanie „Dlaczego warto mieć konto w Banku Spółdzielczym w Limanowej” (około dwa zdania). Odpowiedź zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku lub wyślij na adres [email protected]

Polub Fanpage Banku Spółdzielczego w Limanowej na Facebooku https://www.facebook.com/BSLimanowa/ 

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu, który znajduje się na Facebooku https://www.facebook.com/BSLimanowa/ oraz poniżej.
03

Wyraź zgodę

Uczestnicy zobowiązani są do wyrażenia zgody na udział w konkursie i zaakceptowania Regulaminu Konkursu poprzez wypełnienie Deklaracji udziału w Konkursie, która stanowi załącznik numer 1 (osoba niepełnoletnia) lub 2 (osoba pełnoletnia) do niniejszego Regulaminu i dostarczenie jej w terminie do 10.03.2019 r. w formie elektronicznej na adres [email protected] lub osobiście do centrali Banku Spółdzielczego w Limanowej, 34-600 Limanowa, Rynek 7.