Zaloguj się

Certyfikat przyznany został współpracującym z TUiR WARTA SA Agencjom, które w roku 2013 wygenerowały portfel mieszkaniowy dla Spółki powyżej 40 tys zł przypisu składki - w tym dla Banku Spółdzielczego w Limanowej.

Certyfikat to wyróżnienie. Agencja-Bank Spółdzielczy w Limanowej należy do grona tych najlepszych, które dbają o swoich klientów oferując im pełen zakres ochrony ubezpieczeniowej, nie skupiając się jedynie na podstawowych ryzykach komunikacyjnych, ale przede wszystkim na ochronie majątku i mienia codziennego użytku, dającego schronienie, poczucie bezpieczeństwa i stanowiących to "coś" wyjątkowego. W ten sposób, Bank oferując polisę ubezpieczeniową TUiR WARTA SA, świadomie chroni i dba o dobytek swoich Klientów.

Przypomnijmy, że Bank Spółdzielczy w Limanowej zapewnia kompleksową ochronę klienta zarówno w zakresie ubezpieczeń życiowych jak i majątkowych. Oprócz TUiR WARTA SA Bank współpracuje również z: STU Ergo Hestia SA, Concordia Ubezpieczenia, Generali TU SA, MTU SA, Compensa VIG SA, Interrisk VIG SA oraz TUW TUZ.