Zaloguj się

1 października 2008 r. w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Konferencja Gepardów Biznesu. Zostali na niej nagrodzeni zwycięzcy branżowi Konkursu „Gepardy Biznesu” – Firmy i Banki Spółdzielcze. Ogłoszono również wyniki konkursu „Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy”.

W Konferencji wzięło udział 122 uczestników. Statuetki i dyplomy nagrodzonym wręczyła Pani Katarzyna Kasztelan – Dyrektor Bancassurance Grupy Concordia, Pan Rafał Romaniuk – Pełnomocnik Zarządu Krajowego Rejestru Długów oraz Pan Jerzy Krajewski – Dyrektor Klubu Gepardów Biznesu. W czasie konferencji Firmy i Banki Spółdzielcze wyróżnione w Konkursie „Gepardy Biznesu” mogły zaprezentować siebie i swoje produkty.

W branżowym konkursie „Gepardy Biznesu” oceny dokonano na podstawie danych finansowych banków za lata 2004 – 2007. W grupie Banków Spółdzielczych, których wielkość sumy bilansowej na dzień 31 grudnia 2004 r. mieściła się w przedziale od 50 do 100 mln zł, Bank Spółdzielczy w Limanowej uplasował się na trzecim miejscu jako jeden z najdynamiczniejszych Banków Spółdzielczych w Polsce.
Kolejnym sukcesem naszego Banku jest otrzymanie statuetki „Złotej Skarbonki” za zajęcie I miejsca w konkursie „Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy” w kategorii Najpiękniejszy Budynek Placówki Banku Spółdzielczego, za budynek Oddziału w Dobrej, oraz II miejsce w kategorii Najpiękniejsze Wnętrze Placówki Banku Spółdzielczego.