Zaloguj się
Hotel/ pensjonat wraz z gruntem - Czarna Góra, gm. Bukowina Tatrzańska

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Zespołem Administracyjno-gospodarczym:

Działki o łącznej powierzchni 0,5047 ha wraz z lasem o powierzchni 0,2355 ha zabudowane budynkiem gastronomiczno-pensjonatowym o powierzchni użytkowej 1712,39 m2 położone w Czarnej Górze, gm. Bukowina Tatrzańska. przy ul. Nadwodniej.


Budynek podpiwniczony, parterowy z 3 kondygnacjami wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Przy nieruchomości znajduje się parking o nawierzchni z kruszywa, altana o konstrukcji drewnianej oraz budynek gospodarczy. Dojście do budynku utwardzonym chodnikiem. Uzbrojenie terenu stanowią instalacje: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna. 

W obiekcie wyróżniono 3 strefy funkcjonalne:
  • strefę wspólną ogólnodostępną (parter), która obejmuję przestrzeń jadalną, zaplecze gastronomiczne, salę konferencyjną, klatkę schodową. 
  • strefę mieszkalną (trzy kondygnacje w kubaturze dachu), gdzie zlokalizowane są pokoje gościnne ze strefą wspólną i klatką schodową. Pensjonat posiada 33 wygodne pokoje: dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe, studia czteroosobowe, apartament czteroosobowy. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z nowoczesną kabiną prysznicową z relaksującym hydromasażem, komplet ręczników oraz kosmetyków, TV, balkon. Pensjonat może zagwarantować aż 85 miejsc noclegowych.
  • strefę pomieszczeń technicznych (przyziemie) przeznaczone na magazyny kuchenne, chłodnie, schowki, narciarnia, kotłownia i pub.

Architektura budynku nawiązuje swoim charakterem do współczesnej, regionalnej architektury podhalańskiej. Tereny bukowiny tatrzańskiej położone są w atrakcyjnym obszarze Polskich Tatr, jest to znakomita baza do uprawiania turystyki i korzystania z różnych form wypoczynku.
 
W okolicy nieruchomości zlokalizowana jest stacja narciarska z licznymi trasami zjazdowymi, trasy spacerowe i rowerowe, obiekty noclegowe, natomiast pełne zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe z basenami termalnymi, obiektami usługowo-handlowymi i gastronomicznymi znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej i Białce Tatrzańskiej, które są w odległości około 5 km od nieruchomości. Odległość od Nowego Targu wynosi około 17 km, natomiast od Zakopanego około 21 km.
Lokalizacja: Czarna Góra, ul. Nadwodnia

Łączna powierzchnia: 0.5047 ha

Powierzchnia lasu: 0.2355 ha

Powierzchnia budynku : 1712,39 m2

Wyślij zapytanie

Zespół Administracyjno-gospodarczy