Zaloguj się
Dom weselny w Tarnowie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Zespołem Administracyjno-gospodarczym:

Budynek usługowo-handlowy o charakterze domu weselnego o powierzchni użytkowej 938,26 m2 wraz z działką o powierzchni 0,3418 ha położony w Tarnowie przy ul. Pszennej 1, gmina Miasto Tarnów, województwo małopolskie.


Budynek parterowy w poddaszem użytkowym, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Stan techniczny i standard wykończenia bardzo dobry. W skład pomieszczeń poziomu parteru wchodzą m.in. sale konsumpcyjne, sale taneczne, pomieszczenia socjalne, WC, kuchnia, chłodnie, komunikacja. W skład pomieszczeń poziomu piętra wchodzą m.in. 3 pokoje, korytarz, 3 łazienki, biuro, pomieszczenie socjalne. 

Działka jest ogrodzona, posiada utwardzony kostką brukową plac manewrowy oraz miejsca parkingowe. Uzbrojenie terenu stanowią instalacje: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa. 

Dojazd do nieruchomości drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej. Obiekt znajduje się w linii zabudowy ulicy Krakowskiej stanowiącej trasę wylotową z Tarnowa w kierunku na Kraków. 

Otoczenie nieruchomości stanowią tereny niezabudowane oraz tereny z zabudową mieszkaniową. W sąsiedztwie Park Zbylitowska Góra oraz kościół i zabytkowy klasztor.

 
Lokalizacja: Tarnów, ul. Pszenna 1

Powierzchnia użytkowa : 938,26 m2

Powierzchnia działki : 0,3418 ha

Wyślij zapytanie

Zespół Administracyjno-gospodarczy