Zaloguj się
Budynek usługowy w gminie Mogilany

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Zespołem Administracyjno-gospodarczym:

Działki o łącznej powierzchni 0,0630 ha zabudowane budynkiem usługowym, parterowym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej około 136,00 m2 położone w Gaju przy ul. Parkowej, powiat krakowski, gmina Mogilany. 


Budynek wykonany jest w technologii tradycyjnej murowanej. Wejście główne znajduje się od strony zachodniej. Parter składa się z 3 pomieszczeń usługowych i WC. Poddasze składa się z 1 pomieszczenia, do którego prowadzą schody spiralne, o konstrukcji stalowej ze stopniami drewnianymi. Budynek wyposażony jest w instalacje wodociągową, kanalizacyjną – szambo, elektryczną. 

Teren nieruchomości jest ogrodzony z bramą wjazdową od strony zachodniej. Przed budynkiem znajduje się urządzony plac o nawierzchni z kruszywa, stanowiący parking dla samochodów. Przy południowej ścianie budynku znajduje się chodnik betonowy. 

Ze względu na niewielką odległość od Krakowa oraz atrakcyjne widokowo i krajobrazowo tereny, na terenie Gaju rozwija się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i willowa. Nieruchomość położona jest w niewielkiej odległości od centrum wsi, w którym zlokalizowane są szkoły, kościół, stadion klubu sportowego. 

Nieruchomość położona jest 50 metrów od drogi krajowej nr 7 w kierunku Kraków-Zakopane tzw. Zakopianki. Odległość od centrum Krakowa wynosi około 16 km, a od Skawiny około 6 km. Wzdłuż drogi krajowej ciągnie się zabudowa usługowa, głównie salony i komisy samochodowe, szkółki drzew, zakłady produkcji akcesoriów meblowych. 
Lokalizacja: powiat krakowski, gmina Mogilany, Gaj, ul. Parkowa 7B

Powierzchnia działki: 0,0630 ha

Powierzchnia użytkowa budynku: 136,00 m2

Wyślij zapytanie

Zespół Administracyjno-gospodarczy