Autolokata XV edycja Wygraj nowe
Renault Captur

Nagrody

Autolokata jest loterią organizowaną cyklicznie przez Bank Spółdzielczy w Limanowej. Wystarczy założyć lokatę, by podczas finały akcji Autolokata mieć szansę na wygranie atrakcyjnych nagród! 
1x samochód

Renault Captur

2x telewizor
2x rower
3x ekspres do kawy Krups
3x tablet
3x żelazko generator pary Tefal
3x myjka do okien Kärcher
3x parownica Kärcher
3x sztućce Gerlach
3x zestaw garnków Tefal
5x Walizka
5x lodówka turystyczna
10x bon na paliwo - stacje BP
10x słuchawki nauszne
10x powerbank

Zasady loterii

01

Załóż autolokatę

Załóż Autolokatę o wartości co najmniej 1000 zł lub wielokrotności tej kwoty, a w loterii weźmiesz udział automatycznie. Masz na to czas od 30.08.2017 r. do 30.11.2017 r. Lokatę możesz założyć udając się do jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Limanowej.
W  razie wątpliwości bądź pytań skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.
02

Utrzymaj swoją Autolokatę

Utrzymaj swoją Autolokatę w całości do 30.05.2018 r.
03

Przyjdź na losowanie

Przyjdź na losowanie w dniu 08.06.2018 r. O szczegółach dotyczących losowania zostaniesz powiadomiony listownie w regulaminowym czasie.

O organizatorze

Bank Spółdzielczy w Limanowej jest...
uniwersalnym bankiem z tradycjami, stworzonym po to, by służyć lokalnej społeczności. Obecny na rynku od 1877 roku, działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Łącząc doświadczenie i tradycje bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów, Bank specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych, firm, instytucji oraz rolników - stawiając na wysoką jakość działania.
Bank Spółdzielczy w Limanowej jest zawsze blisko Ciebie - to partner i doradca, a nie tylko instytucja oferująca usługi bankowe. Profesjonalizm, rzetelność, dynamika rozwoju, innowacyjne rozwiązania i pełna współpraca - wierzymy, ze te wyznawane przez nas dewizy są gwarancją sukcesu zarówno naszego, jak i naszych klientów.