Zaloguj się

Z radością informujemy, że zostały zakończone prace nad wdrożeniem nowego serwisu internetowego Banku Spółdzielczego w Limanowej www.bs.limanowa.pl

Od kilku miesięcy prowadzono intensywne działania, których celem było opracowanie przejrzystego i czytelnego serwisu dostępnego dla każdego użytkownika z wszelkich urządzeń. Dzięki zastosowaniu wielu praktycznych rozwiązań, zgodnych z najnowszymi trendami UX (user experience), podniósł się komfort użytkowania strony oraz skrócona została droga dostępu do pożądanych informacji.
 


Zachowanych zostało wiele elementów znanych z poprzedniej wersji witryny, takich jak trójpodział oferty (Klient indywidualny, Firmy i instytucje, Gospodarstwo rolne). Gruntownej zmianie uległo rozmieszczenie niektórych elementów na stronie w myśl zasady minimalizmu. Od teraz dostęp do platform eBankNET, eCorpoNET oraz kartoSFERA znajduje się pod jednym przyciskiem „Zaloguj się”. Pojawiły się również tzw. „hamburgery”, czyli zwijane menu.

Projekt graficzny został wykonany w stylu „material design” imitującym trójwymiarowość płaszczyzn. Zastosowano technologię Responsive Web Design (RWD) - witryna automatycznie dopasowuje się do wszystkich rozdzielczości oraz rozmiarów ekranu. Wpisuje się to w strategię Banku, który dąży do umożliwienia i ułatwienia dostępu do swoich usług z wszelkich platform.

 


Pomimo wprowadzenia mocno odświeżonego designu oraz wielu nowoczesnych funkcji, strona oferuje użytkownikom powrót do historii. Zarchiwizowany Kurier Finansowy, Pamiętniki Antoniego Józefa Marsa oraz ciekawostki historyczne opisujące dawne czasy są gratką nie tylko dla klientów Banku Spółdzielczego w Limanowej.
 


Za całość realizacji odpowiedzialna jest agencja interaktywna Team Solution z Limanowej, która w pełni opracowała koncepcję graficzną, a także wdrożyła zaawansowany system TS.CMS 6.0 swojego autorstwa.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym serwisem internetowym Banku.