Zaloguj się

Oszczędzaj i wygrywaj z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej! Wystarczy 1000 zł, aby zostać szczęśliwym posiadaczem atrakcyjnych nagród, w tym nagrody głównej samochodu osobowego Citroena C3!

Autolokata

jest loterią organizowaną cyklicznie przez Bank Spółdzielczy w Limanowej. 10 kwietnia wystartowała nowa edycja loterii – zapraszamy do uczestnictwa! Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród, takich jak suszarka do prania, telewizor, ciśnieniowy ekspress do kawy, rower, smartwatch, kosiarka, namiot czy odkurzacz. Nagrodą główną jest samochód osobowy Citroen C3."Oszczędzanie może być nie tylko przyjemne, ale przynosić wiele korzyści. Co roku przekonują się o tym laureaci naszej loterii. Autolokata cieszy się dużą popularnością i przeprowadzana jest z myślą o Klientach, w podziękowaniu za zaufanie i lojalność jaką obdarzają nasz Bank. W ciągu 13 lat, od kiedy trwa loteria, rozdaliśmy 19 samochodów, a przeszło 800 laureatów otrzymało nagrody o łącznej wartości powyżej 1 mln złotych. Zachęcam do udziału w kolejnej XIX edycji naszej loterii" - mówi Waldemar Żurek, Wiceprezes Zarządu Baku Spółdzielczego w Limanowej.

Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie w okresie promocyjnym tj. 10.04.2021r. do 30.06.2021r. lokaty o nazwie AUTOLOKATA i utrzymanie jej do 31.05.2022r. Losowanie nagród zaplanowano na 10 czerwca 2022r. 
UWAGA! 10 czerwca br. poznanym szczęśliwców XVIII edycji loterii promocyjnej AUTOLOKTA.  Przypomnijmy, że główną nagrodą jest samochód osobowy Peugeot 208.
Więcej   AUTOLOKATA XVIII edycja