Zaloguj się

10 października br. nasz Bank odwiedzili wyjątkowi gości. Uczniowie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej Szkoły Podstawowej w Wilkowisku wraz z opiekunami Teresą Leśniak, Justyną Piętoń i Joanną Łyszczarz, mieli okazję z bliska poznać pracę bankowca oraz dowiedzieć się jakie predyspozycje są potrzebne do pracy na konkretnych stanowiskach.

Sabina Załupska, Kierownik Zespołu Produktów Bankowych i Marketingu, oprowadzając grupę po placówce, przybliżyła im bogatą historię i zakres działalności Banku. Dzieci dowiedziały się m.in. jakie operacje wykonywane są na sali operacyjnej oraz jak wziąć udział w konkursach SKO. 

O swojej pracy, wykonywanej z pasją opowiedzieli: skarbcowy Paweł Golonka, który pokazał jak szybko policzyć i odpowiednio posortować pieniądze oraz Bogusława Kapturkiewicz, która zaprezentowała prace sekretariatu oraz centrali telefonicznej. Wiele emocji wśród uczniów wzbudziła wizyta w gabinecie Prezesa Banku oraz możliwość zrobienie sobie zdjęcia w fotelu Prezesa. 

Dzieci opuściły Bank z uśmiechami na twarzy i drobnymi upominkami. Mamy nadzieję, że na długo zapamiętają wizytę w naszym Banku. Dziękujemy za odwiedziny.