Zaloguj się

Drodzy Klienci, chcemy się dla Was zmieniać. Wasze zdanie ma dla nas duże znaczenie i wpływ na jakość świadczonych usług. Zależy nam na Waszej opinii, dlatego prosimy o poświecenie kilku minut i elektroniczne wypełnienie krótkiej ankiety.

Chcemy, aby nasi Klienci zawsze mogli korzystać z produktów, które odpowiadają ich potrzebom. Zależy nam, aby nasze oddziały służyły budowaniu relacji z Klientami a pracownicy byli doradcami w codziennych wyborach finansowych.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie sugestie, które do nas wysyłacie. Jednak, aby obrać właściwy kierunek zmian, potrzebujemy ich więcej. Jesteśmy i działamy dla Was, dlatego chcemy poznać Wasze opinie.

Zwracamy się z prośbą o udział w ogólnopolskim badaniu poświęconym określeniu klienta przyszłości banku spółdzielczego. Ankieta składa się z dwóch części i końcowej metryczki, zaś jej wypełnienie zajmuje około 8 minut.

Wasze sugestie wyznaczą kierunek naszych zmian. Badanie prowadzone jest przez pracowników Katedry Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

   Link do ankiety: https://forms.gle/p4jdE4UhZrhGxUAN6


Z góry dziękujemy wszystkim za wyrażenie swoich opinii!