Zaloguj się

23 maja 2024 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Galerii Sztuki odbędzie się wernisaż wystawy Anny Szewczyk pod tytułem "Moja Puzzlomania".

To, że bankowcy to ludzie z pasją, mogliśmy przekonać się niejednokrotnie. Począwszy od wybitnych osiągnięć sportowych po fascynujące występy artystyczne - zawsze z ogromnym zaangażowaniem. 

Tym razem nasza koleżanka, Ania Szewczyk pragnie podzielić się swoją niesamowitą pasją układania puzzli, którą nawet nazwała "puzzlomanią".

Przygodę z układaniem rozpoczęła 17 lat temu. W 2017 roku odbyła się jej  pierwsza wystawa w Limanowskiej Bibliotece.  W swoim dorobku ma około 70 obrazów, składających się  z 500 do 6000 tysięcy małych fragmentów całości. Barwne, niezwykłe obrazy powstałe z  niewielkich elementów będę okazją do podziwiania pięknych widoków, obiektów oraz zachętą do podjęcia tego absorbującegp hobby. 

Wystawa ta ma na celu zachęcić do przeniesienia się się ze świata przebodźcowujących nas mediów, pośpiechu, do świata, w którym można znaleźć czas na skupienie, spostrzegawczość, spokój i wytchnienie.Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.