Zaloguj się

Weź udział w loterii i graj o 9 rocznych pensji po 84 000 zł oraz 15 015 czeków po 100 i 200 zł. Wystarczy, że zarejestrujesz się w loterii i będziesz używać BLIKA - każda transakcja BLIKEM na min. 1 zł to szansa na wygraną!

Każda transakcja BLIKEM na min. 1 zł to szansa na wygraną!

Każdy Klient Banku, który wykona transakcję BLIKIEM bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród: 
 
  • Nagroda Główna – 3 x Roczne Pensje wypłacane przez 12 kolejnych miesięcy. Czyli łącznie 9 w ciągu trwania loterii. Roczna pensja to 84 000 zł. 
  • Nagroda II stopnia - czeki BLIK o wartości 100 zł. W przypadku wylosowania transakcji zrealizowanej na Allegro oraz płatności zbliżeniowej, wygrana liczy się podwójnie, czyli Uczestnik otrzymuje czek BLIK o wartości 200 zł. UWAGA: Nagrody główne nie są liczone podwójnie.

Loteria trwa do 30.08.2022r.

 

Jak wziąć udział w Loterii?


KROK 1
Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie www.blikomania.pl
Należy w nim podać imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail oraz oświadczyć, że ma się ukończone 18 lat i wybrać aplikację mobilną banku (w przypadku klientów naszego Banku jest to Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.), za pośrednictwem której będą dokonywane płatności z wykorzystaniem BLIKA.
Ponadto wymagane jest też zaakceptowanie regulaminu loterii oraz wyrażenia zgód, w tym m.in. na przetwarzanie przez Polski Standard Płatności podanych przez użytkownika danych dla celów marketingu bezpośredniego oraz promocjach.


 

KROK 2
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wyślij zgłoszenie a następnie dokonaj wpłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 złoty na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. UWAGA! bierze ona udział w loterii BLIKOMANIA.

KROK 3
Gotowe! Teraz płać BLIKIEM w Internecie, w sklepie, wpłacaj i wypłacaj. Każda transakcja to szansa na wygraną.
 
KROK 4
W przypadku wygranej, Polski Standard Płatności poinformuje Cię o tym fakcie za pośrednictwem wiadomości e-mail, dlatego warto regularnie sprawdzać swoją skrzynkę pocztową, podaną w trakcie rejestracji do loterii.