Zaloguj się

Masz już kredyt w naszym banku? Zarejestruj się do "Loterii Spłacamy Twój Kredyt" i wygraj jego spłatę!

Jakie nagrody możesz zdobyć?


 
 

Jak odbierzesz nagrody w LOTERII SPŁACAMY TWÓJ KREDYT?

 
 Weź kredyt w naszym Banku od 1 marca do 30 listopada 2024 r.  
Od doradcy odbierz voucher z unikatowym numerem ID i zarejestruj go. Wejdź na stronę www.loteria.mojbank.pl i postępuj zgodnie z instrukcją na voucherze.  
Co miesiąc masz szansę na wygranie spłaty kredytu do 10 000 zł oraz bierzesz udział w losowaniu nagrody głównej - samochodu osobowego!
  

Produkty, które biorą udział w Loterii


Potrzebujesz dodatkowej gotówki na codzienne wydatki? W naszym Banku znajdziesz rozwiązanie na każdą sytuację. Dostosujemy kredyt do Twoich potrzeb, abyś mógł zrealizować wszystkie swoje plany.  


Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Organizatorem Loterii jest SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz. Do udziału w Loterii „Spłacamy Twój kredyt” upoważnia zawarcie umowy kredytowej w biorącym udział w Loterii Banku z Grupy BPS między 1.03.2024 a 30.11.2024 r. W ramach nagrody miesięcznej kredyt spłacany jest do kwoty 10 tys. zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla kredytu Bezpieczna Gotówka udzielanego w ramach oferty specjalnej "Kredyt ze stałą ratą bez prowizji" na 10.01.2024 r. wynosi 16,34%.
  • Regulamin Loterii Spłacamy Twój Kredyt jest dostępny do pobrania tutaj.


Skorzystaj z naszej oferty specjalnej "Kredyt ze stałą ratą bez prowizji"