Zaloguj się

31 maja br. poznamy szczęśliwców XVI edycji loterii promocyjnej AUTOLOKATA, organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Limanowej. Przypomnijmy, że główną nagrodą jest samochód osobowy Citroën C3 Aircross.

Do wygrania 101 wyjątkowych nagród: notebook, i-phone, konsola x-box, rowery, kosiarki, odkurzacze, żelazka i inne, o łącznej wartości 80 000 zł.
 
Szczęśliwców, do których trafią nagrody poznamy podczas uroczystej gali, która rozpocznie się w piątek 31 maja 2019r. o godz. 16:00 w Limanova Hotel, ul. Sikorskiego 28.


Finał loterii uświetni występ Sylwii Zelek: „Limanowska Anna German. Swym śpiewem wyciska łzy i kruszy skały” [ GAZETA KRAKOWSKA] Wie o czym śpiewa, swoim głosem przekazuje emocje płynące prosto z jej serca. Najważniejsze dla niej jest wzruszenie słuchacza... Swoją interpretacją utworu „Nie żałuj” wzruszyła uczestników Gali Aniołów Farmacji i Aniołów Medycyny w Filharmonii Narodowej. Dwukrotna stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia artystyczne. Finalistka Międzynarodowego Finału Festiwalu Piosenki- Anna German w Moskwie Wielbicielka poezji śpiewanej i piosenki poetyckiej. Zdobywczyni III miejsca w Międzynarodowym Konkursie Estradowej Piosenki „Witebsk 2018”.
Śpiewa nie tylko w Polsce ale i za granicą m. in. w Chicago koncerty dla Polonii, Moskwie i Meksyku. Wykonuje repertuar z muzyki klasycznej jak również z rozrywkowej. Uczestniczka telewizyjnego show „Bitwa na głosy” i „The voice of Poland” TVP2. Współpracowała z Andrzejem Lampertem&Jesus Squad, śpiewając w chórze na Ekumenicznym Koncercie "Bądź jak Jezus". Swoją edukacje muzyczną rozpoczęła już w szkole podstawowej, brała chętny udział w akademiach i przedstawieniach. W czasie nauki w szkole średniej została aktywnym członkiem szkolnego zespołu „Consonans” oraz zespołu „BIG BAND” Echo Podhala działającym przy Limanowskim Domu Kultury. Ukończyła I stopień Szkoły Muzycznej w Limanowej w klasie gitarze klasycznej. W 2016 roku obroniła tytuł magistra i zakończyła edukacje w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzyczne. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu solowego wydział wokalno-aktorski.


Dodatkowo organizatorzy z okazji Dnia Dziecka przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych: animacje, słodkości i konkursy z nagrodami. Już dziś zapraszamy na finał Autolokaty! Warunkiem uczestnictwa w loterii było założenie w okresie promocyjnym tj. 30.05.2018r. do 15.08.2018r. lokaty o nazwie AUTOLOKATA i utrzymanie jej do 15.05.2019r.

Bank Spółdzielczy w Limanowej 1 maja br. zainaugurował siedemnastą edycję loterii. Do wygrania 101 wyjątkowych nagród:  telewizor, smartfon, i-robot, rower, żelazka, odkurzacze, smartwatche i wiele innych. Nagroda gówna to samochód osobowy OPEL ASTRA. Pragniemy przypomnieć, iż warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie w okresie promocyjnym tj. 01.05.2019r. do 31.07.2019r. lokaty o nazwie AUTOLOKATA i utrzymanie jej do 10.06.2020r. Minimalna kwota wpłaty to 1000 zł, a każda wielokrotność tej kwoty jest kolejnym losem w loterii, podwyższającym szanse na wylosowanie nagrody.

Szczegóły Loterii: AUTOLOKATA XVII EDYCJA