Zaloguj się

24 kwietnia br. Bank Spółdzielczy w Limanowej gościł młodzież Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej wraz z wychowawcami: Renatą Krzak i Jadwigą Marek.

Uczniowie uczestniczyli w "lekcji bankowości", którą przeprowadziła Zofia Szewczyk Dyrektor Handlowy Banku. Podczas spotkania młodzież zapoznała się z charakterem pracy bankowca oraz dowiedziała się jakie predyspozycje są potrzebne do pracy na konkretnych stanowiskach.

Uczniowie poznali temat bankowości elektronicznej i jej zabezpieczeń, a także dowiedzieli się jak bezpiecznie korzystać z kart płatniczych oraz dokonywać transakcji w sklepach internetowych.

Przybliżono im także ofertę Banku kierowaną specjalnie do nich, czyli juniorKonta, w ramach którego mogą bez żadnych opłat korzystać z bankowości elektronicznej, karty płatniczej oraz sieci bankomatów.

Na zakończenie spotkania uczniowie celująco zdali test dotyczący zdobytej wiedzy. Pełni wrażeń i z drobnymi upominkami opuścili Bank.

Mamy nadzieję, że spotkanie było ciekawym doświadczeniem i przyczyni się do podejmowania w przyszłości przez młodzież przemyślanych decyzji oraz świadomego korzystania z produktów bankowych.