Zaloguj się

Rozpoczynasz działalność lub prowadzisz firmę krócej niż 6 miesięcy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: prowadzenie Konta Biznes za 0 zł!

Mija 145 lat odkąd w 1877 roku Antoni Józef Mars postanowił utworzyć w Limanowej pierwszą na tym terenie spółdzielnię kredytową, tzw. Towarzystwo Zaliczkowe, z którego wywodzi się Bank Spółdzielczy w Limanowej. Bieżący rok dla nas i naszych Klientów jest wyjątkowy, dlatego chcemy wspólnie uczcić ten czas. Wiemy, że najważniejsi są ludzie oraz ich zaufanie, dlatego działalność Banku to nie tylko oferowanie usług bankowych, ale również angażowanie się i wspieranie różnych inicjatyw. To zawsze było jednym z ważnych założeń misji realizowanej przez nasz Bank. Staramy się wspierać lokalny biznes, dlatego dla przedsiębiorców rozpoczynających lub prowadzących działalność nie dłużej niż 6 miesięcy, przygotowaliśmy specjalną ofertę – mówi Wiceprezes Zarządu Waldemar Żurek i dodaje: Obniżenie kosztów na początku działalności firmy jest bardzo istotne, a Konto Biznes w Banku Spółdzielczym w Limanowej może być źródłem oszczędności. Przekonają się o tym przedsiębiorcy, którzy otworzą w naszym Banku rachunek i do końca roku będą zwolnieni z opłaty za jego  prowadzenie.

Wiemy, że w biznesie liczy się współpraca, dlatego im wcześniej założysz konto tym dłużej cieszyć się będziesz opłatą 0 zł za prowadzenie rachunku.

Dodatkowo bezpłatnie zyskujesz:
  • Wydanie i użytkowanie karty debetowej
  • Dostęp do bankowości elektronicznej

Promocja „Świętuj i zyskaj z Kontem Biznes” z okazji 145-lecia działalności Banku dostępna w okresie: 01.01.2022r. do 31.12.2022r.