Zaloguj się

Bank Spółdzielczy w Limanowej włączył się w obchody Święta Spółdzielczości Bankowej i zaprosił do wspólnego świętowania pod hasłem „Z Bankiem Spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”.

Czerwiec to miesiąc, w którym banki spółdzielcze organizują w ramach swojego sektorowego Święta Spółdzielczości Bankowej, liczne atrakcje na terenie całej Polski. To okazja do promocji banków spółdzielczych oraz zaakcentowania ich znaczącego miejsca wśród Polskich banków.



Bank Spółdzielczy w Limanowej także włączył się w obchody Święta i postanowił zorganizować Dzień Otwarty. 21 czerwca br. w Centrali Banku czekały wyjątkowe atrakcje przygotowane zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W tym dniu można było skorzystać z promocji na wybrane usługi oferowane przez Bank, tj.: założyć konto lub lokatę z niespodzianką, złożyć wniosek o kredyt konsumencki z prowizją 0% czy wymienić kartę, np. na zbliżeniową bez prowizji.



Dla dzieci został przygotowany kącik z animacjami, a także liczne konkursu z nagrodami. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie kredą. Dzieci swoimi pięknymi pracami przystroiły wejście główne do Centrali Banku.



Tego dnia odwiedziła Bank grupa przedszkolaków, którym została zaprezentowana codzienna praca Banku, nie tylko od strony Klienta, bowiem dzieci mogły zobaczyć także co jest w Banku tam, gdzie nie wszyscy mogą zajrzeć.



Na wszystkich odwiedzających czekały miłe niespodzianki w postaci drobnych upominków i słodyczy.



Frekwencja przybyłych gości pokazała, że Bank Spółdzielczy w Limanowej jest ważnym partnerem do rozmów oraz cieszy się dużym uznaniem i szacunkiem. Dziękujemy za przybycie i świętowanie razem z nami!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!
 
W Polsce funkcjonuje prawie 550 banków spółdzielczych, posiadających blisko 4000 placówek. Są wśród nich banki różnej wielkości. Wszystkie spełniają rygorystyczne kryteria nadzorcze, wszystkie zaspokajają coraz bardziej wymagające oczekiwania swoich członków i klientów.

Banki spółdzielcze nie tylko oferują korzystne usługi finansowe, ale angażują się w życie tzw. małych ojczyzn. Wspierają wydarzenia społeczno-kulturalne, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego terenów, na których prowadzą działalność.