Zaloguj się

7 października uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Piekiełku po raz kolejny włączyli się do akcji Światowych Dni Tabliczki Mnożenia.

Etap szkolny poprzedziły lekcje i zabawy powtórzeniowe, których celem było przypomnienie tabliczki mnożenia. W czasie eliminacji szkolnych wyłoniono Mistrzów Tabliczki Mnożenia z poszczególnych klas.

Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych. Mistrzami szkoły, w poszczególnych kategoriach, po zaciekłym pojedynku na czas, okazali się Wojciech Smoleń (23 s) - młodsza grupa wiekowa oraz Stepanov Vsevolod (11s) - starsza grupa wiekowa.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy, odwagi, umiejętności występowania przed publicznością. 

Uroczyste nagrodzenie najlepszych oraz uczestników konkursu plastycznego na najciekawszy, oryginalny plakat informacyjny o XII Światowych Dniach Tabliczki Mnożenia nastąpi podczas obchodów Święta Szkoły w dniu 13 października. 

Wspaniałe nagrody w całości zasponsorowane zostały przez Gminną Komisję ds Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii- za co serdecznie dziękujemy. Akcja cieszyła się wielkim zainteresowaniem i na pewno będzie kontynuowana za rok.
 

Koordynator akcji
Karolina Purchała