Zaloguj się

Planujesz zakup nowoczesnych kolektorów słonecznych, montaż instalacji fotowoltaicznej czy modernizację ogrzewania? Dbasz o swoją przyszłość, ale i środowisko naturalne? Dowiedz się jak z kredytem EKOlogicznym sfinansować swoją inwestycję.

Kredyt przeznaczony jest na sfinansowanie potrzeb konsumpcyjnych kredytobiorcy związanych z realizacją przedsięwzięć polegających na zakupie i instalacji towarów oraz urządzeń ekologicznych typu:
 • zakup i/lub montaż odnawialnych źródeł energii, takich jak: systemów fotowoltaicznych o mocy 2kW – 20kW, pomp ciepła, kolektorów słonecznych, przydomowych wiatraków, źródeł ciepła opalanych biomasą, układu mikrokogeneracyjnego dla instalacji na biogaz, biopłyny lub biomasę, rekuperacji, wentylacji z odzyskiem ciepła, przydomowych elektrowni wodnych,
 • montaż okien i drzwi zewnętrznych, które podnoszą efektywność energetyczną,
 • ocieplenie stropu piwnic, podłogi, ścian zewnętrznych, dachu,
 • wykonanie przydomowych oczyszczalni ścieków,
 • wykonanie pokrycia dachowego o naturalnym pochodzeniu (drewno, kamień, trzcina, dachówka ceramiczna),
 • realizację przyłącza do miejskiej sieci cieplnej,
 • wykonanie domowych stacji uzdatniania wody z ujęć własnych,
 • zamontowanie systemu odzysku wody deszczowej i inne inwestycje z zakresu ochrony wód,
 • zakup kotłów centralnego ogrzewania spełniających wymagania klasy 5 według normy PN-EN 303-5:2012,
 • zakup i montaż ekoarmatury, energooszczędnego sprzętu AGD (tj. pralki, suszarki, pralko-suszarki, zmywarki, lodówki, piekarniki, itp. z klasą energooszczędności A+++),
 • zakup samochodów osobowych z napędem elektrycznym,
 • zakup rowerów i innego sprzętu sportowego,
 • zakup innych materiałów i urządzeń uznanych przez bank za rozwiązania i inwestycje ekologiczne,
 • cel dowolny pod warunkiem, że minimum 60 % kwoty pożyczki musi zostać przeznaczone na cele ekologiczne.


Parametry kredytu:

Cel kredytu:
 • Wspieranie rozwiązań związanych z ochroną środowiska naturalnego.
Dla kogo:
 • Osoby fizyczne, które zadeklarują, że środki z kredytu gotówkowego zostaną przeznaczone na cele związane z ochroną środowiska naturalnego.
Okres kredytowania:
 • od 1 roku do 8 lat.
Kwota kredytu:
 • od 5 000 zł do 100 000 zł. Maksymalna kwota kredytu nie może przekroczyć 100% wartości przedsięwzięcia.

 

 
Pamiętaj: Każdy z nas ma wpływ na stan środowiska naturalnego!
 
 


Wraz z kredytem oferujemy Ci wzięcie udziału w konkursie EKO fortuna. To szansa na dodatkowe dofinansowanie kwotą 5 000 zł, dzięki której uda Ci się częściowo obniżyć koszt inwestycji. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.ekofortuna.mojbank.pl i zarejestrujesz kupon, który wręczy Ci nasz doradca podczas podpisywania umowy kredytowej. Sprawdź zasady konkursu tutaj.Weź udział w konkursie EKO fortuna i zdobądź 5 000 zł!


 
SPRAWDŹ JAK WYGRAĆ!             
 
  Weź kredyt na cele ekologiczne i zachowaj kupon, który odbierzesz od doradcy - lista placówek

  Wejdź na stronę www.ekofortuna.mojbank.pl 


      Zarejestruj się przy użyciu kodu aktywacyjnego - znajdziesz go na kuponie.


Wybierz nagrodę gwarantowaną.


     Graj o 5 000 zł odpowiadając na pytania konkursowe!
 


Codziennie nowa szansa na wygraną!Konkurs trwa od 2.11.2020r, do 31.12.2020r.

 

Chcesz znać koszt kredytu?
Skorzystaj z kalkulatora kredytowego!


Kalkulator kredytowy, to proste narzędzie, które pozwala, dzięki prostym suwakom, zorientować się jaką ratę w przybliżeniu zapłaci Klient za daną kwotę kredytu w określonym czasie.

Korzystanie z kalkulatora jest bardzo intuicyjne. Wystarczy wpisać podstawowe informacje jak kwota kredytu i okres kredytowania, aby zobaczyć, ile będzie kosztowało nas pożyczenie pieniędzy.

Przykład reprezentatywny:


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 6,062 %, - przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 300 zł, spłacana w 60 miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych: 59 rat po 518,54 zł i jedna rata 518,83 zł. Oprocentowanie kredytu w wysokości 5,27% w stosunku rocznym – wyliczone jako suma aktualnej stopy bazowej kredytu (stopa zmienna WIBOR 3M: 0,27%) i marży Banku w wysokości 5,00 p.p. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 31 494,62 zł, w tym: całkowita kwota kredytu – 27 300 zł, całkowity koszt kredytu – 4 222,19 zł, na który składają się: opłata przygotowawcza 0 zł, prowizja 409,50 zł, odsetki 3 812,69 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30 września 2020 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Przyznanie kredytu przez Bank uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.