Zaloguj się

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4 w Limanowej, współpracującym z Bankiem w ramach SKO, został zorganizowany dla uczniów klas I-IV konkurs plastyczny, pn. ,,Moja zakładka do książki”.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu zakładki do książki, w którą należało wkomponować logo SKO (Szkolna Kasa Oszczędności). Mile widziane było urozmaicenie zakładki hasłem zachęcającym do oszczędzania. Zakładki miały być wykonane w dowolnej płaskiej technice plastycznej, z materiałów które nie zniszczą ani nie pobrudzą książki.

Prace konkursowe składane były w dniach od 7 do 21 lutego. W konkursie wzięło udział 28 uczniów. Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa, która przy wyborze zwycięskich zakładek brała pod uwagę: pomysłowość, estetykę wykonania pracy, samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem.

Oto lista laureatów:

I miejsce:    
Antonina Zawada (2a)

II miejsce:
Anna Frączek (3b)

III miejsce:    
Anna Ponicka (3a)
Bartosz Filipek (2a)
Karol Kołodziej (2b)


Wyróżnienia:
Maja Topa (2a)
Martyna Ryś (1a)
Jakub Bugański (3a)
Laura Niewola (3b)
Julita Ślusarczyk (4a)Zanim nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom dla uczniów została przygotowana niespodzianka. Prace konkursowe zostały wyeksponowane na wystawie w bibliotece szkolnej (wraz z nadanymi im numerami). Każdy uczeń mógł wybrać najładniejszą zakładkę i na nią zagłosować. Głosowanie odbyło się w dniach 7-11 marca. Łącznie uczniowie oddali 108 głosów, a zwycięzcą okazała się Anna Frączek z klasy 3b.

25 marca nastąpiło długo oczekiwane ogłoszenie wyników. Wszystkim uczestnikom zostały wręczone dyplomy, a zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej.

Wystawę pokonkursową można oglądać w bibliotece szkolnej do 1 kwietnia.

Dziękujemy uczniom za wykonanie zakładek do książek. Słowa podziękowania kierujemy również do rodziców i nauczycieli, którzy wspierali dzieci w twórczej pracy oraz dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu za przekazane nagrody.Agata Michura
Opiekun SKO 
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4 w Limanowej