Zaloguj się

Załóż darmowe juniorKonto lub kontoMłodych w Banku Spółdzielczym w Limanowej i zyskaj 50 zł premii!

Posiadanie konta bankowego ma wiele zalet. Błyskawiczne płacenie za zakupy w Internecie, doładowanie komórki bez ruszania się z domu, płacenie kartą bez konieczności noszenie gotówki – to tylko niektóre z nich.


Potrzebujesz konta? To dobry moment na jego założenie. Wystartowała wyjątkowa promocja!

Załóż konto i zyskaj 50 zł premii!

Im wcześniej założysz konto, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

Bank Spółdzielczy w Limanowej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży, przygotował wyjątkową, całkowicie darmową ofertę kont:  

Załóż juniorKonto lub kontoMłodych i zyskaj za 0 zł:


 
              
                 
 
 

Dodatkowo tylko teraz możesz skorzystać z promocji i zyskać 50 zł premii za otwarcie konta!

 

Co trzeba zrobić?


Uczestnikiem Promocji może być osoba w wieku od 13 do 26 lat, która spełni następujące warunki Regulaminu Promocji:
  • w okresie od 15.09.2021 r. do 15.11.2021 r. zawrze z  Bankiem umowę o otwarcie rachunku o nazwie: juniorKonto lub kontoMłodych wraz z Kartą,
  • aktywuje usługę bankowości elektronicznej eBankNet,
  • pobierze na swój telefon aplikację mobilną BSLMobile,   
  • wyrazi zgodę (i nie cofnie jej w okresie trwania Promocji) na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących Banku i podmiotów współpracujących, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz przy użyciu  telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, sms)
  • wybierze elektroniczny kanał komunikacji z Bankiem, tj. wskaże adres mailowy, na który będą dostarczane przez Bank m.in. informacje o zmianach regulaminów, taryf opłat i prowizji, tabeli oprocentowania,
  • wskaże adres e-mail w Banku lub wybierze bankowość elektroniczną jako kanał przesyłania wyciągów bankowych do Konta,
  • do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym Uczestnik przystąpił do Promocji, spełni następujące warunki:
  • a) wykona co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w sklepie lub Internecie Kartą wydaną do Konta, telefonem lub zegarkiem z zastrzeżeniem, że będą brane pod uwagę transakcje rozliczone i nie anulowane w ciągu 7 dni od ich rozliczenia,
  • b) w systemie bankowości elektronicznej eBankNet wykona co najmniej jeden przelew, który nie zostanie anulowany.


 
Zapraszamy do najbliższej placówki Banku, gdzie nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą załatwić wszelkie formalności.


Wybierając konto warto dokładnie przeanalizować ofertę banków i wybrać to, co sprawi, że korzystanie z konta będzie proste, bezpieczne i przyjemne.
 

Na co zwrócić uwagę zakładając konto nastolatkowi?