Zaloguj się

Już dziś startuje promocja, w której możesz uzyskać premię. Załóż juniorKonto lub kontoMłodych w Banku Spółdzielczym w Limanowej i zyskaj 50 zł! Im wcześniej założysz konto, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

Z okazji 145-lecia działalności naszego Banku, dla nowych i obecnych Klientów, przygotowaliśmy wiele niespodzianek, promocji i ofert specjalnych. Jedną z nich jest promocja skierowana do młodych klientów, którzy rozpoczynają przygodę z finansami. Pomocne przy tym jest posiadanie własnego konta, dlatego nasz Bank przygotował ofertę kont dla młodych. Nie ponosząc kosztów utrzymania konta, czy wydania karty płatniczej – mają oni szanse zobaczyć jak poruszać się w świecie finansów i stać się odpowiedzialnymi uczestnikami rynku. Dodatkowo młodzi mogą skorzystać z promocji i zyskać 50 zł premii - informuje Wiceprezes Zarządu, Wacław Wiewióra. 
 

Załóż juniorKonto lub kontoMłodych i zyskaj za 0 zł:

 

Dodatkowo tylko teraz możesz skorzystać z promocji i zyskać 50 zł premii za otwarcie konta!

 

Co trzeba zrobić?


Uczestnikiem Promocji „Urodzinowa premia za otwarcie konta” może być osoba w wieku od 13 do 26 lat, która spełni następujące warunki Regulaminu Promocji:
  • w okresie od 15.04.2022r. do 15.06.2022r. lub 15.09.2022r. do 15.11.2022 r. założy w Banku Spółdzielczym w Limanowej rachunek o nazwie: juniorKonto lub kontoMłodych wraz z Kartą płatniczą,
  • aktywuje usługę bankowości elektronicznej i pobierze aplikację mobilną BSLMobile,
  • w regulaminowym czasie dokona co najmniej jednej transakcji bezgotówkowych Kartą płatniczą wydaną do Konta, telefonem lub zegarkiem,
  • w systemie bankowości elektronicznej wykona co najmniej jeden przelew zewnętrzny, który nie zostanie anulowany, 
  • wykona jedną transakcję BLIK w sklepie stacjonarnym lub internetowym lub poprzez BLIK wypłaci pieniądze z bankomatu
  • wyrazi zgodę na przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych dla celów marketingowych i wybierze elektroniczny kanał komunikacji z Bankiem.

Regulamin promocji  REGULAMIN 
Zapraszamy do najbliższej placówki Banku, gdzie nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą załatwić wszelkie formalności.


Wybierając konto warto dokładnie przeanalizować ofertę banków i wybrać to, co sprawi, że korzystanie z konta będzie proste, bezpieczne i przyjemne.
 

 Na co zwrócić uwagę zakładając konto nastolatkowi?