Zaloguj się

W dobie niepewności gospodarczej staramy się wspierać naszych klientów. Skorzystaj z kredytu ekologicznego w naszym Banku na zakup i montaż pomy ciepła i ciesz się wysoką efektywnością instalacji przez lata.

Pompy ciepła to mały krok niezależności energetycznej a wielki krok w stronę oszczędności, nawet do 75% na rachunkach za ogrzewanie. Dużą zaletą jest to, że są bezobsługowe. Nie trzeba ponosić nadmiernych kosztów eksploatacyjnych. To oszczędne i ekologiczne rozwiązanie z gwarancją na lata.

Wybierając Kredyt EKOlogiczny zyskujesz:
  • długi okres kredytowania do 8 lat
  • kwota kredytu nawet do 100 000 zł
  • prowizja za udzielenie kredytu 0%
  • rozwiązania ekologiczne
  • niższe koszty utrzymania domu
 
Sprawdź szczegóły  https://www.bs.limanowa.pl/oferta/kredyt-ekologiczny
 
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47 %, - przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 36 800 zł, spłacana w 72 miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych: 71 rat po 681,77 zł i jedna rata 689,43 zł. Stopa oprocentowania kredytu stała w wysokości 10%. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 49 095,10 zł, w tym: całkowita kwota kredytu – 36 800 zł, całkowity koszt kredytu – 12 295,10 zł, na który składają się: opłata przygotowawcza 0 zł, prowizja 0 zł, odsetki 12 295,10 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 5 stycznia 2023 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Przyznanie kredytu przez Bank uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.
 


Dodatkowo tylko teraz masz szansę wygrać 
Loterii Spłacamy Twój Kredyt

 
 
 

Jak działa LOTERIA SPŁACAMY TWÓJ KREDYT?
  • Weź kredyt w naszym Banku. Loterią objęte są kredyty gotówkowe, hipoteczne, ekologiczne lub konsolidacyjne, udzielone między 1 marca a 30 listopada 2023 r.  
  • Od doradcy odbierz voucher z unikatowym numerem ID i zarejestruj go. Wejdź na stronę www.loteria.mojbank.pl i postępuj zgodnie z instrukcją na 2 stronie vouchera.  
  • Codziennie masz szansę na wygranie 500 zł, a raz w miesiącu losujemy spłatę kredytu! Nawet 20 000 zł!
  • O tym, że wygrałeś 500 zł dowiesz się od razu po losowaniu na stronie www.loteria.mojbank.pl. Natomiast, jeśli wygrasz spłatę kredytu, zostaniesz poinformowany osobiście.

Regulamin Loterii Spłacamy Twój Kredyt  POBIERZ REGULAMIN
Dowiedz się w jaki sposób przystąpić do loterii  POBIERZ INSTRUKCJĘ 
Zostaw kontakt lub przyjdź do najbliższej placówki Banku WYKAZ PLACÓWEK 

 


Nota prawna i RRSO
Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Organizatorem Loterii jest SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz. Do udziału w LOTERII SPŁACAMY TWÓJ KREDYT upoważnia zawarcie pomiędzy 1.03.2023r. a 30.11.2023r umowy kredytowej w biorącym udział w Loterii Banku z Grupy BPS między. W ramach nagrody miesięcznej kredyt spłacany jest do kwoty 20 tys. zł. RRSO dla Kredytu Bezpieczna Gotówka na dzień 05.01.2023r. nie przekracza 16,48%. Szczegóły i regulamin Loterii na mojbank.pl/kredyt oraz w wybranym Banku z Grupy BPS.