Zaloguj się

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, BPS Leasing wprowadził możliwość zawarcia Umowy Leasingu online, bez wychodzenia z domu, podczas videorozmowy z Pracownikiem Biura.

Nie musisz posiadać kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Wystarczy, że używasz jednego z popularnych, darmowych komunikatorów internetowych. Obecnie akceptujemy Skype, Facebook Messenger oraz WhatsApp. Preferujemy korzystanie z laptopa, ale możesz użyć również swojego smartfona.

Wystarczy, że w trakcie videorozmowy okażesz nam swój dokument tożsamości oraz podpiszesz przesłaną wcześniej do Ciebie Umowę Leasingu w pdf. Podpisaną, papierową Umowę Leasingu należy do nas odesłać pocztą / kurierem. Dodatkową autoryzacją będzie dla nas wpływ Opłaty wstępnej z konta firmowego na nasz rachunek bankowy.

Bezpieczeństwo gwarantuje szyfrowanie połączenia przez dostawców wymienionych aplikacji. Jesteśmy zgodni z RODO: nie nagrywamy ani nie robimy zdjęć videorozmowy. Oczywiście należy zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas użytkowania swojego urządzenia, jak np. bieżące aktualizowanie systemu operacyjnego, posiadanie systemu antywirusowego, niekorzystanie z otwartych sieci Wi-Fi, no i oczywiście uważność w sieci.

#zostańwdomu i podpisz umowę z BPS Leasing.
 
Zapraszamy do skierowania do nas zapytania ofertowego: na adres e-mail: [email protected] lub telefonicznie: 18 33 79 145

Dowiedz się więcej: Leasing w naszym Banku