Zaloguj się

Nowoczesne płatności mobilne telefonem czy zegarkiem są bezpieczne, wygodne i proste w obsłudze.

Bank Spółdzielczy w Limanowej umożliwia swoim Klientom wykonywanie płatności mobilnych za pośrednictwem różnych portfeli cyfrowych. Apple Pay oraz Google Pay  to aplikacje dzięki którym Klient może zapłacić zbliżeniowo za zakupy przy pomocy telefonu, w taki sam sposób jak kartą płatniczą. Coraz bardziej popularne stają się także płatności zegarkiem, możliwe we wszystkich punktach, w których akceptowane są płatności zbliżeniowe, dzięki usłudze Garmin PayFitbit Pay oraz Xiaomi PayWystarczy dodać swoją kartę do wirtualnego portfela i można regulować należności  bez konieczności fizycznego posiadania karty czy telefonu połączonego z Internetem. Aby to było możliwe najpierw należy dodać swoją kartę (kredytową, debetową, VISA lub Mastercard) do tzw. wirtualnego portfela.
 

Google Pay


Aplikacja mobilna Google Pay to rodzaj elektronicznego portfela, do którego podpinamy nasze karty płatnicze. Aplikację należy zainstalować na telefonie lub innym urządzeniu mobilnym z system Android 4.4 (lub jego nowszą wersją) i aktywnym modułem NFC. Dzięki temu w każdej chwili będziemy w stanie szybko i wygodnie wykonać płatność po prostu zbliżając telefon do terminala, bez konieczności posiadania przy sobie fizycznej karty.
 WIĘCEJApple Pay


Odpowiednikiem Google Pay dla osób korzystających z systemu iOS jest Apple Pay, aplikacja która umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych użytkownikom iPhonów, iPadów, Apple Watchów i MacBooków. Do aplikacji możemy przypisać posiadane przez nas karty płatnicze, dzięki czemu szybko i sprawnie zapłacimy za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych poprzez dowolne urządzenie mobilne pracujące na systemie od iOS, na którym zainstalowaliśmy Apple Pay. Transakcje dodatkowo potwierdzamy odciskiem palca, co w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo naszych pieniędzy i zmniejsza ryzyko nieautoryzowanych płatności.
 WIĘCEJGarminPay


Aplikacja Garmin Pay pozwala płacić za zakupy za pomocą smartwatcha. To doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, które w ten sposób mogą zapłacić za zakupy, np. od razu po treningu. Do korzystania z Germin Pay potrzebujemy telefonu, ale tylko na początku. Najpierw instalujemy w naszym smartfonie aplikację Garmin Connect Mobile, która działa zarówno na systemie Android, jak i iOS. Następnie parujemy nasz zegarek z aplikacją. Teraz wystarczy tylko dodać do aplikacji nasze karty oraz utworzyć 4-cyforwy PIN, który, będziemy aktywowali płatności.
  WIĘCEJFitBitPay


Fitbit Pay to drugi na polskim rynku (po Garmin Pay) system płatności mobilnych adresowany przede wszystkim do osób aktywnych. Z płatności Fitbit Pay można korzystać na urządzeniach: Fitbit Versa 2, Fitbit Versa 2 Special Edition, Fitbit Charge 3 Special Edition, Fitbit Ionic. Każda transakcja potwierdzona jest biometrycznie, tzn. poprzez wyczucie tętna na nadgarstku użytkownika zegarka. Zakładając zegarek na rękę musisz wpisać na urządzeniu kod do portfela Fitbit Pay przy pierwszym skorzystaniu z płatności po założeniu zegarka na rękę. Aktywuje on tym samym portfel Fitbit Pay. Portfel na urządzeniu jest odblokowany przez 24 godziny pod warunkiem, że zegarek jest cały czas na ręce. Jeśli zdejmiesz zegarek z ręki tętno nie będzie wykrywane i portfel się blokuje. Wtedy po ponownym założeniu zegarka na rękę trzeba ponownie wpisać kod.
 WIĘCEJ

 

Xiaomi Pay

 
Xiaomi Pay to usługa transakcji zbliżeniowych, opracowana z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Niezależnie od tego, czy chcesz wypić filiżankę kawy po porannym biegu, czy przekąsić coś podczas wycieczki rowerowej, Xiaomi Pay umożliwia szybkie i proste zakupy wyłącznie przy użyciu opaski lub zegarka. Mobilne płatności zbliżeniowe przy użyciu opaski Xiaomi, możliwe są po dodaniu karty płatniczej do cyfrowego portfela. Dzięki temu możesz korzystać z tych samych kart płatniczych, których używasz na co dzień. Usługa Xiaomi Pay działa z wieloma rodzajami kart kredytowych i debetowych Mastercard®. Wystarczy dodać je do wirtualnego portfela w opasce Xiaomi, aby można było korzystać z zachęt i nagród zapewnianych w związku z korzystaniem z karty.
 WIĘCEJ