Zaloguj się

Informujemy o nowej loterii dla użytkowników kart Visa: "Płać kartą VISA w Carrefour i leć na mecz!" Do wygrania jest 50 dwuosobowych wyjazdów na mecz Polska - Japonia.

Sieć Carrefour we współpracy z Visa, partnerem FIFA oraz oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata FIFA Rosja 2018, zorganizowała loterię związaną ze zbliżającym się mundialem. Płacąc kartą Visa za zakupy w sklepach sieci można wygrać wyjazd na mecz Polska-Japonia. To ostatni mecz grupowy Polaków, który może zdecydować o awansie do kolejnej fazy turnieju.

Nagrodami w Loterii jest 50 dwuosobowych pakietów na mecz Polska – Japonia obejmujących przelot na trasie Warszawa – Wołgograd – Warszawa i bilet na mecz w dniu 28 czerwca 2018r. podczas Mistrzostw Świata FIFA 2018 o wartości 13.060 złotych każdy, wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 1.451 złotych. Łączna wartość jednej nagrody wynosi 14.511 złotych.

Loteria rozpoczęła się 7 maja i potrwa do 25 maja. Mogą wziąć w niej udział wszyscy klienci hipermarketów i supermarketów Carrefour oraz sklepu online Carrefour.pl. Po dokonaniu zakupów za minimum 50 zł (supermarkety) lub 100 zł (hipermarkety oraz sklep online) i opłaceniu ich kartą Visa, należy odebrać kod promocyjny i zarejestrować go na stronie www.loteria.carrefour.pl.Szczegóły i regulamin loterii dostępne są na: https://loteria.carrefour.pl/