Zaloguj się

Korzystasz z BLIKA? Weź udział w loterii BLIKOMANIA. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy tylko jedna transakcja BLIK! Możesz wygrać nawet 100 tys. złotych!

Płać BLIKIEM w sklepach stacjonarnych i internetowych. Wypłacaj pieniądze z bankomatów i wygrywaj w BLIKOMANII!

 

Zasady Loterii

Loteria trwa od 2 sierpnia 2021 roku do 17 stycznia 2022 roku.
W losowaniu biorą udział wszystkie rodzaje transakcji BLIKIEM.
Codziennie przyznawanych jest 135 nagród o wartości 100 zł, a na koniec każdego miesiąca można wygrać nagrodę główną w wysokości 100 tys. zł. Losowania odbywają się raz w tygodniu, a łączna pula nagród w tegorocznej edycji to ponad 2 mln zł.
 

Jak wziąć udział w Loterii?


KROK 1
Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie www.blikomania.pl
Należy w nim podać imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail oraz oświadczyć, że ma się ukończone 18 lat i wybrać aplikację mobilną banku (w przypadku klientów naszego Banku jest to Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.), za pośrednictwem której będą dokonywane płatności z wykorzystaniem BLIKA.
Ponadto wymagane jest też zaakceptowanie regulaminu loterii oraz wyrażenia zgód, w tym m.in. na przetwarzanie przez Polski Standard Płatności podanych przez użytkownika danych dla celów marketingu bezpośredniego oraz promocjach.KROK 2
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego potwierdż rejestrację, klikając w link aktywacyjny, który otrzymasz mailem. W następnym kroku dokonaj wpłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 złoty na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. UWAGA! bierze ona udział w loterii BLIKOMANIA.


 

KROK 3
Gotowe! Teraz płać BLIKIEM w Internecie, w sklepie, wpłacaj i wypłacaj. Każda transakcja to szansa na wygraną.
 

KROK 4
W przypadku wygranej, Polski Standard Płatności poinformuje Cię o tym fakcie za pośrednictwem wiadomości e-mail, dlatego warto regularnie sprawdzać swoją skrzynkę pocztową, podaną w trakcie rejestracji do loterii.