Zaloguj się

SKO Kanina

    W środę 16 kwietnia nastąpiło podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego dla członków SKO „Pisanka z logo SKO”. Uczniowie mieli za zadanie wykonać dowolną techniką plastyczną, na kartce z bloku technicznego, pisankę, na której trzeba było umieścić napis „SKO”.
    Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe- klasy 0-III
i klasy IV- VI. 19 uczniów zgłosiło swoje prace  do konkursu- 13 z klas
0-III i 6 ze starszej grupy wiekowej.  Wszystkie prace były bardzo ładne, ciekawe, oryginalne. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością, pomysłowością i zaangażowaniem. Jury, w skład którego wchodzili: pani Dyrektor, opiekun SKO oraz 7 nauczycieli, postanowiło nagrodzić po trzy prace w każdej kategorii. I tak nagrody otrzymali: w młodszej grupie wiekowej- Joniec Patrycja i Żelasko Aleksandra z oddziału przedszkolnego oraz Ziaja Natalia  z kl. I. W starszej kategorii- Ziaja Zuzanna z kl. IV, Lis Bartosz i Sławek Dominika z kl. V.
Dodatkowo w obu kategoriach zostały przyznane nagrody „dziecięcego jury”, w skład którego wchodzili wszyscy uczniowie szkoły. I tak nagrodę uczniów otrzymali: Gucwa Magdalena z oddziału przedszkolnego oraz Mamak Karolina z kl. IV. Decyzją jury wszystkie pozostałe prace otrzymały wyróżnienia. Nagrody wręczały: Dyrektor szkoły pani Halina Śmierciak oraz pani Katarzyna Ziaja.

Bardzo DZIEKUJĘ Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej za ufundowanie nagród.

Opiekun SKO- Katarzyna Ziaja