Zaloguj się

7 października podczas ślubowania, dzieci klas pierwszych zostały przyjęte do grona członków Szkolnej Kasy Oszczędności.

Uczniowie otrzymali swoje pierwsze książeczki, odblaski a także drobne gadżety ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej. Od tej pory pierwszaki również mogą oszczędzać w SKO- do czego ich bardzo zachęcamy.

 

W październiku SKO pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej po raz kolejny wznowiło swoją działalność w naszej szkole.

Swoje oszczędności uczniowie mogą wpłacać podczas przerw u opiekuna SKO p. Magdaleny Mąka.

SKO w naszej szkole uczy nie tylko odpowiedzialnego i mądrego dysponowania pieniędzmi, ale też pozytywnego spojrzenia na oszczędzanie. Uczniowie będący członkami SKO mogą brać udział w konkursach, warsztatach i wielu innych akcjach propagowanych w ramach działalności SKO.

W naszej szkole SKO działa bardzo prężnie i już zrzesza ok. 100 członków.