Zaloguj się

Marzenia się spełniają dzięki Mastercard® Bezcenne® Chwile! Jeśli masz kartę debetową i zarejestrujesz ją w programie, możesz realizować swoje pasje. Każda płatność kartą stacjonarnie lub online przybliża Cię do nagród i bezcennych przeżyć.

W Programie Mastercard Bezcenne Chwile możesz zbierać punkty naliczane po każdej płatności zarejestrowaną kartą Mastercard. Punkty zamienisz na atrakcyjne nagrody.
 

Jak wygrywać nagrody?

KROK 1
Wejdź na stronę bezcennechwile.pl i zarejestruj kartę  w programie lub zaloguj się
KROK 2
Aktywuj konto przy pomocy linku aktywacyjnego otrzymanego w mailu
KROK 3
Określ swoją pasję i wybierz cel – nagrodę, którą chcesz zdobyć
KROK 4
Płać za codzienne zakupy kartą i zbliżaj się do realizacji celu
KROK 5
Szybciej sięgaj po nagrody, płacąc u partnerów programu i korzystając z ich ofert specjalnych 
lista partnerów
KROK 6
Zrealizuj swój cel i ciesz się nagrodą wybraną z katalogu pasji


Dlaczego warto?

 • Każda płatność kartą zarejestrowaną w programie przybliża Cię do nagrody
 • Odbierasz nagrody szybciej, robiąc zakupy u partnerów programu
 • Otrzymujesz nagrodę na start o wartości 50 zł
 • W katalogu nagród znajdziesz vouchery, warsztaty oraz indywidualne kursy
 • Wybór nagrody zależy od Twojej pasji: możesz wziąć udział w warsztatach kulinarnych lub treningu personalnym
 • W Strefie Premium czekają unikatowe i ekskluzywne nagrody, np. voucher o wartości 1000 zł do sklepu Homla


Blisko 100 Partnerów Programu znajdziesz na:

 


Na dobry początek!

Wybierz kartę Mastercard objętą programem Bezcenne Chwile, dokonaj przynajmniej jednej transakcji i na dobry początek odbierz w programie nagrodę o wartości 50 zł!

Szczegóły w regulaminie promocji REGULAMIN


 

Nie masz jeszcze karty Mastercard? Skontaktuj się z nami  LISTA PLACÓWEK 
lub ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ PRZEZ BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNĄ
 

       Karty dla klientów indywidualnych
Najczęściej zadawane pytania

 • Czy Mastercard® Bezcenne® Chwile to nowy program?
Nie. Dotychczasowy program Mastercard® Priceless® Specials zyskuje polską nazwę Mastercard® Bezcenne® Chwile i oferuje użytkownikom nagrody dopasowane do indywidualnych pasji. Historia punktów, saldo oraz sposób zbierania punktów pozostają nadal takie same.
 • Czy moje punkty przejdą do nowego programu?
Tak, nic się nie zmienia. Saldo punktów nadal będzie aktualne, okres ważności punktów pozostanie bez zmian.
 • Czy wybór celu jest konieczny? Co się stanie z wybranym celem po przejściu do Strefy Premium?
Wybór celu jest konieczny, natomiast nie oznacza braku dostępu do pozostałych celów/nagród. W każdym momencie uczestnik może wybrać inny cel lub dokonać wymiany punktów na nagrodę/cel bez zmiany swojego celu głównego. Wybrany cel może ulec zmianie między innymi poprzez koniec daty ważności danego celu lub skończenie puli dostępnej w ramach danej instytucji finansowej. W momencie przejścia do Strefy Premium cel nadal pozostanie aktywny. W przypadku utraty dostępu do Strefy Premium cel może nie być osiągalny – ulegnie zmianie na wybrany cel aktualnie dostępny.
 • W jaki sposób działają przyspieszenia?
Przyspieszenia pomagają zrealizować Twój cel w programie szybciej. Jak to działa?
Karty przyspieszenia są indywidualnie dopasowane do Twoich zwyczajów zakupowych. Aby zyskać przyspieszenie celu, należy zrobić zakupy u partnera na kwotę, która podana jest we wskazanej ofercie. Dzięki temu będziesz #bliżejpasji.
 •  Jakie informacje przesyłane są przez SMS i e-mail? Jak być najlepiej poinformowanym? / Jakie korzyści będę miał po udzieleniu zgody marketingowej?
Swoją pasję zrealizujesz szybciej, jeśli będziesz dobrze poinformowany! Wystarczy śledzić wiadomości e-mail i SMS, aby nie ominęła Cię żadna oferta.
W komunikacji znajdziesz informację o nagrodach na wydarzenia muzyczne, filmowe czy sportowe, bieżące promocje u Partnerów programu czy kupony rabatowe.
 • Jak zrezygnować z udziału w programie?
W dowolnym momencie możesz zrezygnować z udziału w programie. W zakładce „Moje konto / Moje dane” znajdziesz obowiązkowe zgody. Odznaczenie którejkolwiek z nich spowoduje wycofanie zgody na uczestnictwo w programie. Przez 30 następnych dni będziesz mieć możliwość wykorzystania swoich punktów oraz zmiany zdania i powrócenia do programu. Wystarczy, że ponowie zaznaczysz wszystkie trzy obowiązkowe zgody.
 • W jakim czasie nagroda powinna zostać dostarczona?
Nagroda w postaci kodu SMS lub vouchera PDF powinna dotrzeć w ciągu pierwszej godziny (maks. 48 h). Nagroda fizyczna (w tym zaproszenia na wydarzenia specjalne, wyjazdy zagraniczne, do teatru itp.) jest zazwyczaj dostarczana kurierem w ciągu 7 dni od daty zamówienia (maks. 21 dni). Powyższe terminy z przyczyn losowych mogą ulec przedłużeniu.
 • Jak mogę zgłosić reklamację?
Reklamację można zgłaszać poprzez infolinię programu. Numer na infolinię podany jest w zakładce Kontakt dostępnej po zalogowaniu na stronie programu.
 • Jak zrezygnować z otrzymywania informacji marketingowych?
Z informacji marketingowych możesz zrezygnować po zalogowaniu się do programu w zakładce Moje konto / Moje dane – zmieniając zgody dla komunikacji SMS-owej i/lub e-mailowej, albo poprzez kontakt z infolinią. Z otrzymywania wiadomości e-mail możesz także zrezygnować poprzez link wypisu z otrzymywania komunikacji e-mail, który znajduje się w stopce każdej wiadomości. Z otrzymywania wiadomości SMS możesz zrezygnować poprzez wysłanie wiadomości o treści STOP pod numer podany w wiadomości przychodzącej.
 • Czy jeśli ktoś zrobi zakup w innej walucie, to czy będzie to naliczone? Po jakim kursie?
Naliczane są tylko transakcje wykonane na terenie Polski. Transakcje są przeliczane na walutę rachunku (złoty) z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard.
 • Aktualna lista Partnerów Wymiany Punktów
Aktualnym partnerem Wymiany Punktów Programu Program Priceless® Specials jest : Arvato Polska sp. z o. o.
 •  Jakie nagrody mogę odebrać w programie i dlaczego niektóre nagrody nie są dostępne cały czas?
Zebrane punkty możesz wymieniać na nagrody dostępne w obszernym katalogu nagród. Na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie – od voucherów zakupowych po wydarzenia sportowe czy festiwale muzyczne i wiele innych. Liczba nagród jest ograniczona. W przypadku wydarzeń dostępność nagród uzależniona jest od daty wydarzenia. Katalog nagród jest sukcesywnie uzupełniany o nowe nagrody. Aktualny stan i opisy nagród są dostępne po zalogowaniu na konto w programie.
 • Jak skorzystać z oferty przyspieszającej?
Oferty przyspieszające są przypisane do karty, za pomocą której jesteś zalogowany. Aby szybciej osiągnąć cel, za zakupy u partnera programu wskazanego w ofercie przyspieszającej zapłać kartą, do której przypisana jest oferta.​
 • Jak wygląda odbiór nagrody w programie dla przedsiębiorców?
Odbiór nagrody w programie dla przedsiębiorców jest identyczny jak w programie konsumenckim. Po zgromadzeniu odpowiedniej liczby punktów cel jest gotowy do odbioru. Użytkownik przechodzi do szczegółów celu, klika „Odbierz” i potwierdza chęć odbioru nagrody. Jest ona dostarczana zależnie od jej formy – może być to np. przesłanie mailem lub dostarczenie kurierem. Dodatkowo na etapie potwierdzania odbioru użytkownik ma możliwość wpisania nazwy firmy.
 • Jestem użytkownikiem karty firmowej – czy mogę się zalogować i wybrać nagrodę?
Użytkownik karty dodatkowej (pracowniczej) nie ma możliwości logowania się do programu ani wybrania nagrody – taką możliwość ma wyłącznie posiadacz karty głównej.
 • Czy proces logowania się do programu różni się od programu konsumenckiego?
Nie, nie różni się.
 • Czy użytkownik karty dodatkowej ma możliwość zbierania punktów?
Tak. Użytkownik karty dodatkowej, który wykonuje transakcje zgodnie z zasadami programu, zbiera punkty, które są dodawane do ogólnej sumy punktów posiadacza karty głównej. Tylko właściciel karty głównej może się zalogować w programie, zatem tylko on może wymienić zebrane punkty na nagrodę.