Zaloguj się

Planujesz zakup nowoczesnych kolektorów słonecznych, montaż instalacji fotowoltaicznej czy modernizację ogrzewania? Dbasz o swoją przyszłość, ale i środowisko naturalne? Dowiedz się jak z kredytem EKOlogicznym sfinansować swoją inwestycję.

Kredyt przeznaczony na realizację ekologicznych rozwiązań dla Twojego domu.

Udzielany jest m.in. na finansowanie instalacji:
 
  • paneli fotowoltaicznych,
  • kolektorów słonecznych,
  • kotłów C.O. na biomasę lub gaz,
  • przydomowych oczyszczalni ścieków,
  • przyłączy wodociągowych
 

Parametry kredytu:

Cel kredytu:
  • Wspieranie rozwiązań związanych z ochroną środowiska naturalnego.
Dla kogo:
  • Osoby fizyczne, które zadeklarują, że środki z kredytu gotówkowego zostaną przeznaczone na cele związane z ochroną środowiska naturalnego.
Okres kredytowania:
  • od 1 roku do 8 lat,
Kwota kredytu:
  • od 5 000 zł do 100 000 zł. Maksymalna kwota kredytu nie może przekroczyć 100% wartości przedsięwzięcia.
 
 
Pamiętaj: Każdy z nas ma wpływ na stan środowiska naturalnego!

Dowiedz się więcej o KREDYCIE EKOLOGICZNYM 

 

Chcesz znać koszt kredytu?
Skorzystaj z kalkulatora kredytowego!


Kalkulator kredytowy, to proste narzędzie, które pozwala, dzięki prostym suwakom, zorientować się jaką ratę w przybliżeniu zapłaci Klient za daną kwotę kredytu w określonym czasie.

Korzystanie z kalkulatora jest bardzo intuicyjne. Wystarczy wpisać podstawowe informacje jak kwota kredytu i okres kredytowania, aby zobaczyć, ile będzie kosztowało nas pożyczenie pieniędzy.

Przykład reprezentatywny:


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,32 %, - przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 300 zł, spłacana w 60 miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych: 59 rat po 533,58 zł i jedna rata 536,97 zł. Oprocentowanie kredytu w wysokości 6,45% w stosunku rocznym – wyliczone jako suma aktualnej stopy bazowej kredytu (stopa zmienna WIBOR 3M: 1,45%) i marży Banku w wysokości 5,00 p.p. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 32 433,00 zł, w tym: całkowita kwota kredytu – 27 300 zł, całkowity koszt kredytu – 5 133,00 zł, na który składają się: opłata przygotowawcza 0 zł, prowizja 409,50 zł, odsetki 4 723,50 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15 kwietnia 2020 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Przyznanie kredytu przez Bank uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.